Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamelyikőtök a felhők...

Valamelyikőtök a felhők közül, angyali bájjal, asszonyi türelemmel leszállna hozzám a földön kuporgó megtört férfiemberhez?

Figyelt kérdés

26 vagyok, 180 centi, 75 kilós budapesti lakos.

Szeretem az állatokat, a gyerekeket ( a kisgyerekeket meg aztán pláne, olyanokat nevetünk egymással, igaz még mindig nyitott rejtély, hogy velem, vagy az arcom milyenségén nevetnek ).

Mozgalmas életet élek, minden nap eljárok futni, imádom azt az eufórikus érzést ami utána körbevesz, ez az én fél kilós buborékos milkacsokim helyetti boldogságpótlás.

Alapvetően empatikus embernek tartom magam, akivel el lehet mélyülni a világ borzalmain épp ahogy a vidám dolgokban is. Őszinte embernek tartanak, akinek az a szívén ami a száján.


Igazából bárkivel szívesen elbeszélgetek, mindenkiben van valami izgalmas, ha más nem az, hogy nincs benne semmi izgalmas.


2022. dec. 30. 11:34
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Valami baj van veled, ha ennyire csupa jó dolgok halmazából állsz még is egyedül vagy.

Tudom is mi: görcsösen párt akarsz találni.

2022. dec. 30. 12:35
 2/23 anonim válasza:
Nálunk olyan köd van,hogy eltéveszteném a vármegyét,bocsi😆
2022. dec. 30. 12:41
 3/23 anonim válasza:
Gyerekeket utálom, Milkat futásra le nem cserélném.
2022. dec. 30. 12:54
 4/23 A kérdező kommentje:
nemsoká 30, aztán megjelennek az első mélyebb ráncok, elindulnak a merevedési problémák, szerintem nincs időm tökölni:D
2022. dec. 30. 12:56
 5/23 anonim válasza:
Majdnem kiköptem a kávém bászki 🤣🤣
2022. dec. 30. 12:58
 6/23 anonim válasza:
#4 akkor húzzál bele,van még 4jó éved.
2022. dec. 30. 13:18
 7/23 anonim válasza:
Elég erőltetett duma.. Ha online ennyit tudtál összehozni, úgy hogy volt időd átgondolni, hogy mitől "tűnnél" jó fejnek, akkor élőben nem lehetsz valami izgalmas.
2022. dec. 30. 13:28
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm Grinch!:) eddig csak sejtettem hogy nem vagyok jófej, se izgalmas, de most, hogy te mondod ezt, na így már egészen biztos vagyok benne. Ha esetleg másra is tudsz még következtetni az írásaimból, kérlek ne tartsd magadban, fejlesszük egymást.
2022. dec. 30. 13:39
 9/23 anonim válasza:

Sugárzik a frusztráció és kétségbeesettség az irományból. A kérdésből arra lehet utalni, hogy az "öntelt női lények" nem képesek szóba állni egy "szent és derék férfival", mint amilyen te vagy.


Feltételezem, hogy jó szándék vezérel és megpróbáltál beleadni apait-anyait, de a kivitelezés lehetne még csiszolni. Remélem sikerrel jársz! (Ffi vagyok, nem kell privát). :)

2022. dec. 30. 13:49
 10/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, amikor elolvasok egy mondatot és az mind nyelvtanilag, mind értelmileg fogyatékos, utána már nem szoktam túlzottan adni annak tartalmára.

Azért köszönöm és remélem máskor sikerrel jársz:D

2022. dec. 30. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!