Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valamelyikőtök a felhők...

Valamelyikőtök a felhők közül, angyali bájjal, asszonyi türelemmel leszállna hozzám a földön kuporgó megtört férfiemberhez?

Figyelt kérdés

26 vagyok, 180 centi, 75 kilós budapesti lakos.

Szeretem az állatokat, a gyerekeket ( a kisgyerekeket meg aztán pláne, olyanokat nevetünk egymással, igaz még mindig nyitott rejtély, hogy velem, vagy az arcom milyenségén nevetnek ).

Mozgalmas életet élek, minden nap eljárok futni, imádom azt az eufórikus érzést ami utána körbevesz, ez az én fél kilós buborékos milkacsokim helyetti boldogságpótlás.

Alapvetően empatikus embernek tartom magam, akivel el lehet mélyülni a világ borzalmain épp ahogy a vidám dolgokban is. Őszinte embernek tartanak, akinek az a szívén ami a száján.


Igazából bárkivel szívesen elbeszélgetek, mindenkiben van valami izgalmas, ha más nem az, hogy nincs benne semmi izgalmas.


2022. dec. 30. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Én legalább elértem, hogy kimutasd a fogad fehérjét. Annyira átlátszó vagy hülyegyerek, #7-es is megírta már.
2022. dec. 30. 14:00
 12/23 A kérdező kommentje:
ha te mondod az úgy is van. ne görcsölj tovább, engedd el a stresszt, nem ér annyit.
2022. dec. 30. 14:07
 13/23 anonim válasza:
Szerintem aranyos a stílusod. :) Igaz...én 36 vagyok és vőlegényem is van, de ne add fel. ;)
2022. dec. 30. 14:28
 14/23 anonim válasza:
Nekem is tetszik. Asszonyt írsz....ez direkt célzás?
2022. dec. 30. 15:38
 15/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:') akkor nincs minden veszve.

Célzásnak nem nevezném, igazából elsősorban a korosztályommal ismerkednék, de igazából bárki mással is szívesen elbeszélgetek, aki nem egy olyan férfitársam, aki igyekszik a földön fekvőbe rúgni még egyet.

2022. dec. 30. 15:47
 16/23 anonim válasza:

Elég baj az, hogy futás mellett egy jóféle edessegtol kvázi nem tudsz "élvezni".

Sporttagozatra jártam, sportos életét élek és meg sem találom elítélendőnek, ha valaki nekilat lakmarozni a milkabol :D

Ne írj, nem vagyok izgalmas. :D

2022. dec. 30. 16:58
 17/23 anonim válasza:
Itt nem leszállni fognak hozzád, hanem legfeljebb valami hárpia zuhan a nyakadba. Régebben még legalább volt néhány olyan nő errefelé, akikkel lehetett kezdeni valamit, de az utóbbi években csak unatkozókat, beképzelteket, hisztiseket fogtam ki. Mindenesetre sok sikert.
2022. dec. 30. 17:16
 18/23 anonim válasza:

Beszélgessetek akkor.. Zsák a foltját.. Elég jó emberismerő vagyok, nem fogom bizonygatni, hogy mivel foglalkozom, de biztosra veszem, hogy az itteni jelentkezők, akik ide írtak a kérdés alá egytől egyig unalmasnak fogja találni a kérdezőt :).

Sőt azt is kinézem belőle, hogy regisztrált egy kamu második profilt és a 13 / 14 -es válasz közül valamelyiket ő írta.

De mint mondtam, aki nem hiszi járjon utána. Beszélgessetek csak, győződjetek meg ti magatok róla, ha nem hisztek nekem.



Kérdező neked meg csak annyit mondok, amit te magad is tanácsoltál :)

"ne görcsölj tovább, engedd el a stresszt, nem ér annyit."


Bort iszol és vizet prédikálsz barátom, azt írtam neked, hogy idézem: "nem lehetsz valami izgalmas."

Ez egy feltételezés, ezt így hívják. Ez vagy igaz, vagy nem, de az hogy ilyen sértődötten magadra veszed, csak azt bizonyítja, hogy valószínűleg igaz.



Már a főkérdésedet olvasva se voltál szimpatikus, ennyi. Mindenhonnan összekukázott kis maradékokat gyúrtál egybe, hogy megpróbálj kreálni egy "jópofa" valakit, annyira érezhető az egész.


Mindegy is, ismerkedj az oldalon, próbáld meg tenni a szépet ameddig csak tudod, aztán járjon utána az igazamnak az, akit érdekel.

Ezt most ideírom, hogy ne legyen mibe belekötnöd és ezt az egészet le is zárnám ezzel.



A fent elhangzottak pusztán FELTÉTELEZÉSEK. A leírt szavakat KÉREM senki ne kezelje tényként, igazáról mindenki maga győződjön meg.


További szép napot te bukott "férfi-ember".

2022. dec. 30. 17:18
 19/23 A kérdező kommentje:
Te valamit nagyon a szívedre vettél Grincs. Örülök, hogy sikerült totálisan megismerned egy gyakorikérdéses kérdésből ami ráadásul abszolút nem neked szólt, hacsak nem érzed magad nőnek.
2022. dec. 30. 17:47
 20/23 anonim válasza:
Mi az hogy "asszonyi türelem"? El tudnád nekem magyarázni? A legközelebbi ehhez hasonló kifejezés amit ismerek az az "asszonyi jóság" de az is egy versből való és ki tudja mit jelent pontosan.
2022. dec. 30. 18:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!