Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők akiknek idősebb férfiak...

Nők akiknek idősebb férfiak jönnek be, ez mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar ha jóval fiatalabban néz ki a koránál. Sokan 20-nak se néznek amikor már 30 múltam és úgy gondolom ez lehet az egyik oka, hogy nem vagyok sikeres a társkeresésben.
2023. jan. 15. 16:35
 1/7 anonim válasza:

Edzés, kamaszos stílusok kerülése.

Tesztoszteront lehet diétával is növelni némileg (nyílván nem úgy mint célzottan szteroiddal vagy hormoninjekcióval).

Egyél vöröshagymát nyersen, és sok borsot fogyassz.


Némileg segít.

De a lényeg: edzés.


Hajrá!

2023. jan. 15. 17:18
 2/7 anonim válasza:

És mivel itt kb nincsenek lányok + a nők az életben az őszinteséget és egyenes kommunikációt kerülik a legjobban ezért válaszolok a kérdésedre: IGEN, fintos hogy korodnak megfelelően nézz ki.

A női agy úgy van behuzalozva hogy a 30-40 közötti férfi legyen a favorizált partnere.

Nincs mit tenni, ez van, ehhez kell alkalmazkodnunk.

2023. jan. 15. 17:20
 3/7 anonim válasza:
Majd biztos a nők kedvéért fogok 43 évesen edzeni, ugrálni a hülye konditeremben, mikor így is baromi nehezen szálltam ki ebből a hülyeségből. Edzenek ők, egészségükre.
2023. jan. 15. 17:26
 4/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok növesztettem egy szakállt, most általában tetszem a csajoknak.
2023. jan. 15. 17:38
 5/7 A kérdező kommentje:
az edzés jó dolog, de ne csak azért csinálja az ember hogy elnyerje a nők tetszését. Sajnos én nem tudok normális arcszőrzetet növeszteni, ezért inkább leborotválom, meg amúgy is zavar
2023. jan. 15. 17:47
 6/7 anonim válasza:

"az edzés jó dolog, de ne csak azért csinálja az ember hogy elnyerje a nők tetszését"


Kifogás...

Mindenki lesz*rja miért jársz.

És ha neked ez az egy célod van vele akkor mi is a baj ezzel?

Nem kell minden cselekedetünk mögött valami világmegváltó motivációnak lennie.

2023. jan. 15. 21:34
 7/7 anonim válasza:

"És mivel itt kb nincsenek lányok + a nők az életben az őszinteséget és egyenes kommunikációt kerülik a legjobban ezért"

:DDD Hóha, nem csak én ismertem ki ennyire a nőket? Jó látni.

2023. jan. 16. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!