Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek folytassam így...

Szerintetek folytassam így tovább, vagy próbálkozzam máshogyan?

Figyelt kérdés

Röviden. Nemsokára 24 leszek. Társkeresésben vagyok.

Amikkel eddig próbálkoztam/próbálkozom: Badoo, Tinder, Facebook társkeresője, illetve kb egy tucat próbálkozásom volt már élőben is.

A lényeg, hogy a legtöbb esetben legalább egy randiig mindig sikerült eljutnom az éppen "match-elt" hölggyel. Volt akivel több randi is volt, de végül, néhányuknál, mivel engem hosszabb távon nem érdekelt szexkapcsolat vagy alkalmi, így azok véget értek, s persze voltak akik végül nekem sem voltak élőben olyan szimpatikusak.


Volt ugyan olyan lány aki megfogott, akivel eltudtam volna képzelni hosszabb távon is a dolgokat, de olyankor Ő volt aki nem akart még elköteleződni komolyabban, vagy pusztán nem Én voltam az esete, akit keres.


Mit tanácsolnátok? Folytassam, hátha a nagy számok törvénye alapján megtalálom akit keresek, pihentessem inkább ezt vagy csináljak valamit máshogyan? Mert, hogy őszinte legyek, eléggé fárasztó mindig újra és újra futni a köröket. Pusztán, csak félek, hogyha félreteszem, akkor emiatt szalasztok el valakit.


Köszönöm a segítségeket, tanácsokat!



2023. jan. 30. 21:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szivesen
2023. jan. 31. 10:35
 12/14 anonim válasza:

Nem arra gondoltam, hogy legyél lazább.


A lényeg, hogy folytasd és ne keseredj el. Hasonló cipőben járunk egyébként, szóval tudom mit érzel.

2023. jan. 31. 13:37
 13/14 anonim válasza:

Pár hónapja tettem fel magamnak ezt a kérdést, adjam-e fel, vagy sem.


Először is 2 appot töröltem, a Tinder maradt. Rájöttem (megint) h mennyire repül az idő, h pörgetek-match-írok, mint vmi ördögi kör.

A másik amit észrevettem, hogy az esetek túlnyomó részében csak Én érdeklődöm a másik iránt. Ha nem írok vissza 1-2 napig a semmitmondó válaszára (ha egyáltalán méltat arra), jönnek a szomorú emojik. Teljesen függetlenül az illető korától.


Ezektől kezdtem már kiégni, így arra jutottam, hogy nem kattogok rajta. Nem akarok a Tinderrel ébredni, elaludni, és a puszta ábrándozással.


Szintúgy voltam randizni, viszonylag sokan írnak/visszaírnak, de már kezdek attól is ódzkodni, hogy randira menjek újfent az említettek miatt.

Javítsatok ki nyugodtan, de sztem aki már írásban sem képes egy kicsit is érdeklődni a másik iránt, az valószínűleg élőben sem lenne különb (akinek ténylegesen nem megy az írásbeli kommunikáció, az meg általában közli az elején).


Hogy a lényegre is rátérjek: azt kellett leginkább eldöntsem magamban, hogy:

1. Engedek az elvárásaimból/preferenciákból és megalkuvó leszek, aztán pont ez miatt leszek a későbbiekben újra magányos (pro: lenne kapcsolatom).

2. Nyitott maradok, és egyben bele is törődök az szingliségbe, és így legalább több időt tudok eltölteni barátokkal (con: nincs intimitás).

Az utóbbit választottam. Néha vannak kifejezetten magányos napok/órák, de ahogy telnek a hetek egyre kevesebbszer. Amitől leginkább félek az az, hogy egyszer csak belefásulok ebbe. Már most egyre kevésbé érzem magamban azt az erőt, hogy vkihez alkalmazkodjak. Na ennek meg is lett eddig a „negatív” eredménye, hogy már a szimpla szexkapcsolathoz sincs motivációm, pedig pár hónapja még ott motoszkált bennem legalább a kíváncsiság, vagy a „why not” életfilozófia.

2023. jan. 31. 21:38
 14/14 gungasam válasza:
Szerinetem az érdeklődési vagy érdekeltségi kör jól összehozza az embereket.Ezek szerint kellene valamilyen szakkört,klubot, tanfolyamot vagy iskolát keresned ahol azután valószínűleg találnál lehetőségeket.
2023. márc. 6. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!