Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt akik sikertelenek...

Vannak itt akik sikertelenek a társkeresésben?

Figyelt kérdés
A korod/nemed is érdekelne. Kíváncsi vagyok milyen korúak és neműek a sikertelenek.
máj. 23. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim válasza:

A társkeresésben nagyon sikeres vagyok. Már mindenféle platformon kerestem a társamat.

A találás, na az már nem nagyon akar sikerülni. 39/f

máj. 23. 16:56
 2/26 anonim válasza:

Nem biztos hogy az jó szó hogy sikertelen.

Tíz éve nincs nő az életemben,és nem is kívánok ezen változtatni.

49 F

máj. 23. 17:15
 3/26 anonim válasza:

Hidd el, sok jól kinéző ember is hátrányban van

Szóval biztos vagyok benne, hogy igen, mindenhol vannak ilyenek sajna

Valakinek pedig ez így jobb, hogy nincs mellette senki sem ez már egy másik téma megint

máj. 23. 17:20
 4/26 anonim válasza:

Na hát a 3.válaszoló tényleg megmondta hogy mi az igazság

Egyetértek vele

máj. 23. 17:30
 5/26 anonim válasza:
28F, nem azért mert ronda volnék. Sose volt egy éppkézláb kapcsolatom, hiányzik az a tapasztalat ami kellene.
máj. 23. 17:41
 6/26 anonim válasza:
Jelen. F42
máj. 23. 18:47
 7/26 anonim válasza:

Én nem vagyok sikertelen mert ahhoz hogy az legyek legalább 1-szer meg kéne próbálnom a társkeresést.

25/F

máj. 23. 18:55
 8/26 anonim válasza:
sikertelen 33f
máj. 23. 19:26
 9/26 anonim válasza:
Két kapcsolatom volt, mind a kettőnek vége lett fél éven belül, bár még nem nevezném magamat sikertelennek, mivel 18 éves lány vagyok, de remélem a jövőben sikeresebb leszek ilyen téren..
máj. 23. 19:31
 10/26 anonim válasza:
Van, aki emberként igazi társ tudna lenni, de olyan hátránnyal indul, hogy tudja, nem érdemes belekezdenie a társkeresésbe. Itt vagyok rá én az élő példa. Sokan mondják, nem elég magasak, soványak, stb. Na az én problémám ettől százszorta nagyobb, vak vagyok és özvegy lettem, egyedül nevelem a kislányom. Meg van mindenem az életben, amit szerettem volna. Csak társ nincs, ez a szomorú valóság!
máj. 23. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!