Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedtek?

Hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

A kérdés leszbikusokhoz szól!

Nagyon, jelzem NAGYON antiszociális leszbikusként hogyan lehet ismerkedni? Elég ha barátokat szerzek eleinte, nem rámászni akarok én senkire.

23 éves vagyok, és egy jó ideje foglalkoztat a kérdés hogy rajtam kívül más is jár ilyen cipőben mint én? És ha igen, ő hogyan ismerkedik, volt e már komoly kapcsolata esetleg?

Esetleg aki szeretne beszélgetni erről vagy mástól is, írhat nyugodtan.

Köszönöm a válaszokat.

Negatív kommenteket nem kérek, a hülyékből elegem van.



2023. febr. 23. 13:26
 1/6 anonim válasza:

Nem jársz szórakozóhelyekre szinte sose?Vagy olyan helyekre ahol új embereket tudnál megismerni?

De mivel antiszociális vagy gondolom nem igazán.Akkor erre a célra is vannak megfelelő online felületek,ahol lehet ismerkedni és barátkozni.Esetleg társkeresők?Vannak leszbikusok számára is.

Az internetes ismerkedésnek viszont megvannak az árnyoldalai is.

Szóval óvatosan.

Én nem vállalom fel,hogy a nőkhöz vonzódom ,csak akkor ha olyan városban vagyok ahol nincsennek ismerőseim.Nem igazán szoktam bulikban kavarni ,az nem én vagyok.

Eddig szerencsém volt,mert jöttek olyan emberek az életemben,akikkel alakult és megismertem önmagam.

Ismerkedtem itt is gyk-n,találkoztunk is,mai napig beszélünk.

2023. febr. 23. 15:41
 2/6 anonim válasza:
Leginkább sehogy. Illetve, próbálkozom, de hasonlóan vagyok, mint te. Nehezen megy sajnos…
2023. febr. 23. 17:32
 3/6 anonim válasza:
Én is zárkózott vagyok, online próbálkoztam, kb semmi sikerrel. Előben nincs lehetőségem, nem vállalom fel nyíltan, hogy leszbikus vagyok. Egyszer volt kapcsolatom, de ott a másik fél volt a kezdeményező.
2023. febr. 23. 20:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és tippeket.
2023. febr. 25. 16:06
 5/6 anonim válasza:
Én is online próbálkozom, de igazából így se nagyon megy, társkeresőn volt egy matchem, de a vége ott is az lett, hogy nem mertem ráírni.:") Ez van, én elfogadtam:/
2023. febr. 25. 21:08
 6/6 anonim válasza:

Én is zárkózott vagyok. Általában a másik fél kezdeményez.

Szívesen levelezek veled,ha gondolod.

2023. ápr. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!