Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerelem már nem létezik?

Szerelem már nem létezik?

Figyelt kérdés
Akik tényleg azért vannak együtt mert szeretik egymást és nem érdekből vannak együtt?

2023. febr. 28. 20:44
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem tudom, én ha egyáltalán eljutok odáig valakivel, hogy ismerkedjünk, akkor legtöbbször szó nélkül lelép egy idő után. Szeretném én is megtapasztalni a kölcsönös szerelem, szeretet, megbecsülés, tisztelet érzését, de nem sikerül.
2023. febr. 28. 20:47
 2/18 anonim válasza:
Jó állapotú emberek között létezik.
2023. febr. 28. 20:49
 3/18 anonim válasza:
"A szeretet nemesebb érzés a szerelemnél."
2023. febr. 28. 20:51
 4/18 anonim válasza:
Ma már nem léteziik, legalábbis a magyaroknál. Itt is csakis a manika a lényeg.
2023. febr. 28. 21:18
 5/18 anonim válasza:
A fiataloknál még létezik. 25 után már egyre kevesbé.
2023. febr. 28. 21:19
 6/18 anonim válasza:
Létezik.
2023. febr. 28. 21:28
 7/18 anonim válasza:

szerelem... tudja egyáltalán valaki hogy mi az ? :D Akik együtt vannak azok mind egymásra fanyalodtak, mármint akiket én látok. Pl az egyik ismerősöm úgy van együtt a mostani nőjével (és leendő feleségével) hogy a csaj egy bárban küldetett neki egy italt a pincérrel. ENNYI?! wow... és kb ez megy mindenhol, netes társkeresés is pont ilyen, felállít a 2 fél rengetek kritériumot, mindnek úgy se fog megfelelni senki, és akkor szépen lassan visszapipálják a kritériumokat amíg egy bizonyos szintet elér ami alá már nem ad, és ha ezen átmegy akkor járjunk, és a járásból úgy is mindig kapcsolat lesz és a kötelező házasság. Mármint hogy a házasság kötelező következésképp dolog, és nem mert annyira szeretjük egymást.


Én egyszer nagyon nagyon közel jártam a szerelemhez, vagyis biztos valami nagyon különleges dolog volt mert olyat még soha életemben előtte nem éreztem, ott tényleg a belsőm irányított teljesen mind1 volt én fejben mit gondoltam. Végül nem jött össze a dolog, de azóta is az az etalon, nem ért senki az az érzés közelébe még olyan se akivel tényleg lett is valami.

2023. febr. 28. 22:06
 8/18 anonim válasza:
A szerelem a szeretet egy speciális megnyilvánulása. A szeretet az univerzum alapeleme.
2023. márc. 1. 00:09
 9/18 anonim válasza:

Létezik, nem szabad általánosítani vagy azért mert te nem találtad meg vagy átvertek (2 véglet), attól még van. Mindenre van ellenpélda.

Viszont azt mondják egy idő után a szerelem átalakul szeretetté. Az is azért valami :D De szerelem nélkül is meglehet lenni egyedül, mindenki a maga ura, ha egyedül van, ha párja van.

2023. márc. 1. 02:14
 10/18 anonim válasza:
Amúgy én 24 vagyok és a barátom is. 1 éve ismertük meg egymást, de nem holmi Tinderen :"D Legjobb barátnőm egyik legjobb haverja volt és egy egyetemi koli szilveszteri bulin ismerkedtünk meg, mivel barátnőm meghívott és hát a barátja is ott volt. Hát elég volt egy több órás esti dumcsi meg jó mulatság együtt a társasággal, hogy kialakuljon az érdeklődés a mostani barátom és köztem. 1 hónapot talizgattunk aztán már világos volt, hogy mindkettőnk hivatalossá tenné. És hogy lehessünk ellenpéldák a mai sztereotípia közt: 11 hónapig nem volt "az" köztünk, teljesen normális, egészséges elméjűek vagyunk, nem vallási meg egyéb megfontolás, csak bennem a tartás benne meg a tisztelet. Nekem ő volt az első, és ő meg megértő volt és türelmes.
2023. márc. 1. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!