Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerelem már nem létezik?

Szerelem már nem létezik?

Figyelt kérdés
Akik tényleg azért vannak együtt mert szeretik egymást és nem érdekből vannak együtt?

2023. febr. 28. 20:44
1 2
 11/18 anonim válasza:
Létezik szerelem! Az érzés, amikor egésznap a fejedben jár. Amikor meglátod, és valami hihetetlen eufóriát, boldogságot érzel. Amikor beszélsz vele telefonon, és csak hallgatod a hangját. Mindegy miről, csak beszéljen. És az együttlét. Amikor a lélek is szeretkezik. Amikor nem a cél az igazán fontos, hanem az, ami előtte, utána történik. Van még szerelem, csak meg kell találni.
2023. márc. 1. 07:04
 12/18 anonim válasza:
Szerelem létezik, de egy idő után elmúlik. Utana marad a szeretet, tisztelet, közös emlékek, élmények.
2023. márc. 1. 07:27
 13/18 anonim válasza:
Már hogyne létezne.
2023. márc. 1. 10:50
 14/18 anonim válasza:

Persze, hogy létezik.


Csak a lúzerek hiszik, hogy nem, hogy ezzel könnyítsék meg számukra a valóság feldolgozását ("savanyú a szőlő").

2023. márc. 1. 11:51
 15/18 anonim válasza:
Ellentmondásos a dolog. Az is érdek, ha valaki az általa szertett személlyel együtt van, hiszen az jó érzéssel tölti el. Te talán a kizárólagos anyagi, gazdasági érdekre gondoltál, miközben a felek hányásig utálják egymást ?
2023. márc. 1. 14:52
 16/18 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy nem létezik, de szerintem nagyon ritka, amikor kölcsönös és tartós. Én fiatal korom óta nem voltam szerelmes. A barátnőmbe sem vagyok az, de amúgy szeretem. Így is jól működik a kapcsolat, és mindenféle érdektől mentes.
2023. márc. 1. 19:20
 17/18 anonim válasza:

Brit tudósok megállapították, hogy igaz szerelem csak szökőévben van.


Ami február 24-el minden évben véget ér.


Szóval ha valaki az adott évben nem találta meg a szerelmet február 24-ig, akkor b**aszhatja.

2023. márc. 2. 09:22
 18/18 anonim válasza:
De létezik.
2023. márc. 13. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!