Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertáltaknak hol érdemes...

Introvertáltaknak hol érdemes ismerkedni? Kevésbé társasági emberek, ti hol ismertétek meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Az egyetemen nem igazán keltem fel a másik nem érdeklődését, más közösségekben sem alakul semmi.

Neten próbálkoztam már, de nincsenek jó tapasztalataim, úgyhogy az kilőve.


2023. márc. 4. 23:37
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én is introvertált vagyok, és hasonló helyzetben vagyok, mint te. Én próbálkozom a neten, és figyelem a lehetőségeket pl egyetemen vagy könytárakban. Ha van kedved, beszélgethetünk! :D

20/F

2023. márc. 5. 09:42
 12/13 anonim válasza:

Introvertált férfi vagyok, hasonló högyekkel ismerkednék.


35/F

2023. márc. 5. 14:14
 13/13 anonim válasza:

Kérdés, hogy mennyire vagy introvertált, kérdező. Ha átlagosan, akkor az érdeklődésikörödnek megfelelő programokon. Ott is előfordulnak csendesebb emberek. Ha erősebben introvertált vagy és nehezebben alakítasz ki kapcsolatokat élőben, akkor mindenképp a neten próbáld.

Én nagyon erősen introvertált vagyok. Régebbi ismerősöket, exeket mind a neten ismertem meg.

Az utóbbi időben netes introvertált csoportokat nézegettem, barátság céllal, de kedvem szegte. Ők nem annyira introvertáltak, mint én és sokan más embertípusok, az érdeklődési körük, gondolkodásuk is nagyon más, mint nekem, plusz elég nyomasztó a hangulat ezekbe a csoportokba és ez utóbbi nagyon zavar. De mivel nincs más lehetőségem, pár hét szünet után újra próbálom, addigra új tagok is lesznek a csoportokban.

2023. márc. 7. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!