KezdƑoldal » IsmerkedĂ©s » TĂĄrskeresĂ©s » đŸ» Hölgyek, kit kĂ­noz a szerete...

đŸ» Hölgyek, kit kĂ­noz a szeretethiĂĄny?

Figyelt kérdés

Nem, nem a szerelemre gondoltam. Azt nem tudom garantĂĄlni. Viszont ebben-abban elĂ©g ĂŒgyes vagyok (simogatĂĄs, masszĂĄzs meg ilyenek)


A rĂ©szleteket illetƑen megalkuszunk privĂĄtban.



2023. mĂĄrc. 13. 23:47
1 2 3 4
 21/32 A kĂ©rdezƑ kommentje:

đŸ€ŁđŸ€ŁđŸ€Ł

Mennyi zseb-standupos van itt. Döbbenetes! Megnéztem, de nekem nem azt írja a weboldal hogy humor kategóriåban lenne a kérdés.


Kedves 9:18-as!

Szerintem pont az "idegenekkel" lehet elkerĂŒlni a belterjessĂ©get. SzĂłval ez egy jĂł dolog ilyen szempontbĂłl is 😉

Nem mellesleg igaz hogy én legtöbbeknek idegen vagyok, de nem vad, hanem szelíd.


A gyurmĂĄzĂłs rĂ©szre annyit reagĂĄlnĂ©k, hogy minden csak megbeszĂ©lĂ©s kĂ©rdĂ©se, rĂ©szemrƑl nem elvĂĄrĂĄs hogy akĂĄr csak a pulĂłvert is levegye a partner.


Ja Ă©s nem, a medve nem a pedomacit szimbolizĂĄlja. Ellenben igen, szƑrös vagyok (mint a legtöbb fĂ©rfi).

2023. mĂĄrc. 14. 09:59
 22/32 anonim vĂĄlasza:
Ha térítéses a szolgåltatås, azt meg lehetett volna említeni a nyílt fórumon is. Bår ållítólag itt nem reklåmozhat senki semmit.
2023. mĂĄrc. 14. 10:45
 23/32 anonim vĂĄlasza:
Van, aki bevĂĄllalta?
2023. mĂĄrc. 14. 10:54
 24/32 anonim vĂĄlasza:
Nekem Ă­rhatsz nem rĂ©mĂ­t meg a rengƑ hĂĄj lĂĄtvĂĄnyaâ˜ș
2023. mĂĄrc. 14. 11:01
 25/32 anonim vĂĄlasza:
Gyanta lehĂșzĂĄs Ă©rdekelne kĂ­nzĂł stĂ­lusban.
2023. mĂĄrc. 14. 11:07
 26/32 anonim vĂĄlasza:
Korod,nemed,lakhelyed?
2023. mĂĄrc. 14. 11:12
 27/32 anonim vĂĄlasza:
Semmi szerelem csak szex?AjĂĄnlom a rosszlĂĄnyokat.
2023. mĂĄrc. 14. 11:34
 28/32 anonim vĂĄlasza:

JĂ©zusom! ElnĂ©zve itt milyen rosszmĂĄjĂș kommentelƑk vannak, nem csoda hogy egyesek mindig magĂĄnyosak.


KĂ©rdezƑ, ne hagyd magad provokĂĄlni, szerintem nem kell felvenni a hiĂ©nĂĄk beszĂłlĂĄsait.

Majd akit komolyan Ă©rdekel a dolog Ă©s elĂ©g felnƑtt hozzĂĄ szemĂ©lyesen kĂŒld egy ĂŒzenetet.

A többi meg had higgye, hogy dagadt vagy, bĂŒdös stb ;-)

2023. mĂĄrc. 14. 13:18
 29/32 anonim vĂĄlasza:
Egy masszĂĄzs jĂłl esne. Ki is porszĂ­vĂłzhatnĂĄl. Meg ha esetleg van egy fĂșrĂłd, ami viszi a betont, akkor azt hozdd mĂĄr ĂĄt lĂ©gyszi!
2023. mĂĄrc. 15. 00:29
 30/32 anonim vĂĄlasza:
Könnyen kikezdhetƑ vagy ha ilyen bĂ©nĂĄn prĂłbĂĄlkozol. Meg magas labda a magukat nƑknek kiadĂł "fĂ©rfiaknak". De te tudod...
2023. mĂĄrc. 15. 08:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!