KezdƑoldal » IsmerkedĂ©s » TĂĄrskeresĂ©s » đŸ» Hölgyek, kit kĂ­noz a szerete...

đŸ» Hölgyek, kit kĂ­noz a szeretethiĂĄny?

Figyelt kérdés

Nem, nem a szerelemre gondoltam. Azt nem tudom garantĂĄlni. Viszont ebben-abban elĂ©g ĂŒgyes vagyok (simogatĂĄs, masszĂĄzs meg ilyenek)


A rĂ©szleteket illetƑen megalkuszunk privĂĄtban.



2023. mĂĄrc. 13. 23:47
1 2 3 4
 31/32 anonim vĂĄlasza:
Hol Ă©lsz? Korod?
2023. mĂĄrc. 26. 21:10
 32/32 anonim vĂĄlasza:

Ezzel a kĂ©rdĂ©ssel alapvetƑen az a baj, hogy nem okĂ© a tĂĄlalĂĄs.


Kb olyan mintha valami alföldi talponĂĄllĂłs kifƑzdĂ©be hirdetnĂ©l SomlĂłi galuskĂĄt. KĂŒlönlegessĂ©g.


Aki ismeri de evett mĂĄr rosszat az inkĂĄbb kolbĂĄszt akar.

Ha valaki nem hallott még róla, azt nem érdekli.

Aki ismeri Ă©s szereti, az biztosra veszi hogy csak szĂ©pen terĂ­tett cukrĂĄszdai asztalnĂĄl kaphat jĂł minƑsĂ©get.

Ha pedig hallott rĂłla de nem kĂłstolta az biztos nem tƑled akarja elƑször


MagyarĂĄn: akik magĂĄnyosak, azok fĂ©lĂ©nkek mĂ©g 'normĂĄl' kapcsolatokhoz is. Tipikusan az önbizalomhiĂĄnyos nƑk.

A szĂŒzek mindentƑl fĂ©lnek, nem vĂ©letlen hogy senkijĂŒk nem volt mĂ©g (felnƑttekre gondolok).

GYakorlottabbak nem érik be ennyivel. Talån szégyellenék is, hogy így jussanak hozzå a dologhoz.

Akinek jĂłl mƱködƑ pĂĄrkapcsolata van, az...

... na, az nem az interneten lĂłg.

Röviden esélytelen, itt ilyen a


MentalitĂĄs.


InkĂĄbb prĂłbĂĄlj meg valami FB csoportot, vagy rosszlĂĄnyokat.

2023. mĂĄrc. 28. 19:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!