Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Az elittárs az hogy is van?

Az elittárs az hogy is van?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy előkell fizetni,nyilván hogy érjen is valamit,de majd meglátom milyen lesz,a kérdésem is az lenne ha előfizetek mondjuk 3 hónapra,de úgy gondolom törölni szeretném magam,akkor a pénzt ugyan úgy leveszi?
2023. márc. 17. 10:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nyilván le fogja venni a pénzt, igen.
2023. márc. 17. 10:11
 2/13 anonim válasza:
A lehúzásról híres oldal.
2023. márc. 17. 10:12
 3/13 anonim válasza:
Semmi értelme költeni arra az oldalra, én is 15 ezret fiezettem 6 hónapra, meg is bántam. Pénzt meg nem adnak vissza.
2023. márc. 17. 11:01
 4/13 anonim válasza:
Perszehogy elvészik
2023. márc. 17. 11:40
 5/13 anonim válasza:
Egyik társkeresőn sem érdemes 3 hónapra fizetni.Az első 1-2 hétben kiderül ki használja rendszeresen az oldalt,és kinél van esélyed.
2023. márc. 17. 12:15
 6/13 anonim válasza:
Egy szemét lehúzós egy oldal. Nem tudtàk levonni a kàrtyàmrol mert okosabb voltam,erre küldözgették a fenyegető leveleket hogy behajtó céggel majd beszedik a tagdìjat..szànalom
2023. márc. 17. 15:23
 7/13 anonim válasza:
Ilyen kétséges helyeken paypallel fizetni és legrövidebb opciót valasztani és utána a paypal beállításaidban torolni a további fizetést. Az élettárs, ugy tudom, szcientologia háttérű amugy is.
2023. márc. 17. 17:40
 8/13 anonim válasza:
Simán előfizettem, ha valaki nem gyökér akkor van rendes leírás hogy kell törölni. Fél évre fizettem be, utána rögtön lemondtam az előfizetést (ettől még fél évig ugye ugyanúgy hozzáférek szolgáltatáshoz. Lejárt és kész nem volt semmi. Amúgy lehet neki esélyt adni de inkább idősebb korosztály az aktív. Illetve telefonon és weboldalon különböző funkciókat érsz el, úgyhogy érdemes mind a kettőn csekkolni, viszont csodára itt sem érdemes számítani.
2023. márc. 17. 22:54
 9/13 anonim válasza:
#8 Akkor gyökér vagyok mert nem tudtam hogy van olyan hogy előfizetés meg van olyan hogy tagdìj?? A kettő nem ugyanaz és ezt használják ki. Nem voltam "gyökér" és leiratkoztam időben csak a tagság maradt épp meg és emiatt ràmszáltak
2023. márc. 18. 07:52
 10/13 anonim válasza:

Nem tudom miről beszélsz...

Milyen tagdíj és előfizetés? Előfizetés van és kész. Amikor befizetsz, az onnantól egy előfizetés, amit rendszeresen meg fog újítani automatikusan ha csak nem mondod le, de attól hogy lemondod az előfizetést, az aktív már kifizetett szolgáltatás még jár neked, csak nem fog megújulni. De, szerintem gyökér aki ezt nem tudja értelmezni. S igen, kihasználják a butákat, mint mindenhol.

2023. márc. 18. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!