Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randin kinek a nevére...

Első randin kinek a nevére foglaltok asztalt?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem randiztam. Most foglaltam asztalt a lány Keresztnevére. Persze a saját számom és elérhetőségem is megadtam. Neki csak a Keresztnevét.

Gondoltam kellemesebb és előzékenyebb ha csak mondja a nevét és az asztalához vezetik. Furcsállja a dolgot.

Szerintetek is furcsa? Sokat nem gondolkodtam a dolgon foglalás előtt. Régen is így csináltam.

Ti a saját nevetekre foglaljátok az asztalt?

Sok jelentősége nincs, mert engem hívnak ha nem megyünk vagy gond van, neki csak a keresztnevét tudják. Nem gondoltam bele hogy furcsállani fogja a dolgot. Nincs sok érzékem a romantikához meg az első randikhoz, de nem gondoltam hogy már a foglalásnál fennakadás lesz.



2023. márc. 21. 16:10
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Saját, teljes névre foglalj asztalt.
2023. márc. 21. 16:14
 2/27 anonim válasza:

Elsö randin olyan helyre menni, ahol asztalt kell foglalni, és nem együtt mentek be az étterembe?

Van még mit tanulni.

2023. márc. 21. 16:17
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezek szerint nem szokás a másik nevére foglalni, bár ez nem olyan előkelő hely hogy teljes név kelljen. Csak egy lazább teaház. Azért köszi a tanácsot.
2023. márc. 21. 16:18
 4/27 A kérdező kommentje:
Mindegy, azért eljön. Legalább tudja mire számíthat. Egy amatőr elsőrandizóra. Remélem megvárja hogy komolyra forduljon a dolog. Abban már van rutinom. :-)
2023. márc. 21. 16:35
 5/27 anonim válasza:
Teljes névre szokás asztalt foglalni, és annak a nevére, aki foglalta. Egy kivétel van, egy barátnőmnek rém fura neve van, na ő az enyémet szokta inkább megadni, mert sosem értik. :) És igen, szerintem is első randin inkább találkozni kéne a teázó előtt és együtt bemenni.
2023. márc. 21. 16:37
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Legalább tudom mi a szokás. Ment a pipa.

Bár kicsit furcsa nekem ez a hely előtt találkozás. Mármint jó eséllyel nem másodpercre pontosan egyszerre érkezünk. Most pont jobb idő van, de nem jobb bent megvárni a másikat, ülve, a kellemes melegben? Max nem jön el, akkor meg mi van? Iszol egy teát/eszel egyet attól függően mi a közös program. Én mondjuk korábban szoktam érkezni. Nem csak randira, mindig mindenhova. Melóba, fodrászhoz, orvoshoz...

2023. márc. 21. 16:45
 7/27 A kérdező kommentje:
Miért jobb együtt bemenni?
2023. márc. 21. 16:47
 8/27 anonim válasza:
Mert te vagy a férfi, bementek, mondod a pincérnek a foglalásod, leültök. Ilyen egyszerű, te foglaltad, így te rendezed. Ez olyan, mint hogy kinyitjuk az ajtót a hölgyeknek, kihúzzuk nekik a széket.
2023. márc. 21. 17:00
 9/27 anonim válasza:
Vendéglátóhelyen mondjuk pont nem engedjük előre a nőt, hanem a férfi lép be előbb.
2023. márc. 21. 17:10
 10/27 anonim válasza:
Azt mondtam együtt menjenek be, az ajtónyitást általánosságban értettem, hogy úgy illik
2023. márc. 21. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!