Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randin kinek a nevére...

Első randin kinek a nevére foglaltok asztalt?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem randiztam. Most foglaltam asztalt a lány Keresztnevére. Persze a saját számom és elérhetőségem is megadtam. Neki csak a Keresztnevét.

Gondoltam kellemesebb és előzékenyebb ha csak mondja a nevét és az asztalához vezetik. Furcsállja a dolgot.

Szerintetek is furcsa? Sokat nem gondolkodtam a dolgon foglalás előtt. Régen is így csináltam.

Ti a saját nevetekre foglaljátok az asztalt?

Sok jelentősége nincs, mert engem hívnak ha nem megyünk vagy gond van, neki csak a keresztnevét tudják. Nem gondoltam bele hogy furcsállani fogja a dolgot. Nincs sok érzékem a romantikához meg az első randikhoz, de nem gondoltam hogy már a foglalásnál fennakadás lesz.



2023. márc. 21. 16:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszi, legközelebb majd megfogadom a tanácsokat. Első pár alkalommal én szoktam előbb bemenni, kb. 10 perccel. Ha együtt érkezünk akkor előre engedtem eddig az asszonyt. Mondjuk ő pont letojta az illemet, de hát lelépett... Majd belejövök megint.
2023. márc. 21. 17:21
 12/27 anonim válasza:
Egyébként szerintem nem ezeken mulik, ha amugy meg kedves vagy vele.
2023. márc. 21. 17:28
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem sem ezen múlik. Azért legközelebb figyelek ezekre. Eddig nem nagyon érdekeltek a részletek, de próbálok fejlődni.
2023. márc. 21. 17:31
 14/27 anonim válasza:
Én nem mennék el olyan első randira, ahol nem találkozunk előtte, és együtt megyünk be. Nem kell másodpercre pontosan ugyanakkor érkezni a megbeszélt helyre. Igyekezni kell pontosnak lenni, 5-10 perc várakozást pedig mindenki kibír. Ugyanaz, mintha bárkivel találkozol valahol valamiért. Egy csomó ilyen helyzet van, nem csak randi. Gondolom nem mész minden emberrel étterembe, ha összefuttok valamiért.
2023. márc. 21. 18:21
 15/27 anonim válasza:
Kezdjük ott, hogy első randira sose visszük jó/drága helyre őket. Kifizeted a 30-40 ezres számlát és majd a VÉGÉN megköszöni és mondja, hogy “bocsi de szerintem ez nem működne köztünk”. Első randira bőven elég egy mászkálás beszélgetés. Akkor szabad már őket ilyen helyre vinni, ha összejöttetek. De persze te tudod ahogy gondolod, de majd a 3. 4. ilyen drágább vacsi után majd rájössz. :D
2023. márc. 21. 19:14
 16/27 A kérdező kommentje:
15: Zsugori is vagyok, csóró is, de 2db 1.400Ft-os teát csak ki tudok fizetni. Ennél többet ér az időm. Mióta kerül 40.000Ft-be 2 tea?
2023. márc. 21. 19:25
 17/27 A kérdező kommentje:
+ Olyan helyre viszem ahol szeretek lenni. Tele van művészeti alkotásokkal. Ennyi kényeztetést akkor is megérdemelnék ha egyedül mennék.
2023. márc. 21. 19:26
 18/27 anonim válasza:
Asztalt kell foglalni egy teázáshoz ilyet sem hallottam még. :D Bocs de a kérdésedben nem szerepelt a teázás szó, így meg alapból a normálisabb éttermek jutnak eszembe.
2023. márc. 21. 19:29
 19/27 anonim válasza:
Ez nem Hollywood, ahol majd Hanz Zimmer zenéje csendül fel a randi közben.
2023. márc. 21. 20:55
 20/27 A kérdező kommentje:
19: XD Elvesztettem a fonalat. Hogy jönnek ide a hamburgerzabálók meg a nácik? Ez valami homályos metafora?
2023. márc. 21. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!