Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Első randin kinek a nevére...

Első randin kinek a nevére foglaltok asztalt?

Figyelt kérdés

Jó ideje nem randiztam. Most foglaltam asztalt a lány Keresztnevére. Persze a saját számom és elérhetőségem is megadtam. Neki csak a Keresztnevét.

Gondoltam kellemesebb és előzékenyebb ha csak mondja a nevét és az asztalához vezetik. Furcsállja a dolgot.

Szerintetek is furcsa? Sokat nem gondolkodtam a dolgon foglalás előtt. Régen is így csináltam.

Ti a saját nevetekre foglaljátok az asztalt?

Sok jelentősége nincs, mert engem hívnak ha nem megyünk vagy gond van, neki csak a keresztnevét tudják. Nem gondoltam bele hogy furcsállani fogja a dolgot. Nincs sok érzékem a romantikához meg az első randikhoz, de nem gondoltam hogy már a foglalásnál fennakadás lesz.



2023. márc. 21. 16:10
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Hú, az ilyen megnyilvánulásokkal nem hinném, hogy elnyernéd a lány szívét.. Ha mondjuk egy rokona bankár akkor lezsidóznád? Egy ilyen megszólalás élőben és minden normális lány faképnél hagyna
2023. márc. 21. 22:45
 22/27 anonim válasza:
Aki a meghívó fél :)
2023. márc. 22. 07:56
 23/27 A kérdező kommentje:

21: Szeretek viccelni. Mindennel. Természetesen attól függ kivel beszélek, ha érzékeny az illető visszafogom magam. Az első randin főleg

A reakciómmal csak arra próbáltam utalni milyen random válaszokat adott a kérdésemre az illető.

Egyébként a felmenőim Németek. Kivégeztek jópárat háborús bűnökért, jogosan. Még is tudok nevetni az ilyesmin. Végülis nem engem gyaktak le hanem a dédfatert, ő meg egy csomó ártatlant. A lényeg hogy mind megmurdaltak, szóval ezen már élő ember nem sértődhet meg komoly fejjel.

+ A legfontosabb: ez nem egy első randi. Csak trollkodtam egy eleve troll válaszra, mert viccesnek találtam azt.

2023. márc. 22. 09:39
 24/27 A kérdező kommentje:
22: aköszi, sokan írtátok szóval legközelebb így lesz. Majd másban élem ki a kreatív agymenéseim.
2023. márc. 22. 09:41
 25/27 anonim válasza:
Troll válasz, mikor leírtál egy tipikus filmes jelenetet? A nő bemegy az elegáns étterembe, mondja a nevét a hostessnek, szépen odavezetik az asztalhoz, bejön a vacsorapartner, egy elegáns úriember, felcsendül a szép hegedűszó és egymásra találnak, csillogó szemekkel borozgatnak. Takarodj már.
2023. márc. 22. 10:27
 26/27 A kérdező kommentje:
Jól van értem. Szabad asszociációk. Én is ezt tettem, elengedtem a fantáziám ahogyan te is. Ne vedd úgy a szivedre. ✌️❤️ Szeretés van nem háború.
2023. márc. 22. 11:54
 27/27 anonim válasza:
#25 Nem borozgatnak, hanem TEÁZNAK. :D Ez olyan, mint amikor egyik ismerősöm nagyon be akart menni egy luxus cukrászdába, csak hogy megnézze belülről meg ücsörögjön ott egy kicsit, és asztalt foglaltak a barátjával, de semmi nem volt, ami az ő pénztárcájukhoz való lett volna, és vegül rendeltek egy deci forralt tejet. :DD
2023. márc. 22. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!