Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne Szeged környékén...

Ismerkedne Szeged környékén élő, önellátó férfi, akinek nem csak az álomalak és szex a fontos? 27 éves Nővel.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, enyhén túlsúlyos, nem tipikus "bombanő". Tehát akit ez zavar, ne is írjon, ne vesztegessük az időt. Recepciósként dolgozom, önellátó vagyok, diplomás, nem vagyok munkakerülő, nem akarok "ráakaszkodni" senkire. Minimális elvárás ugyanez: legyen munkád, legyél önellátó. Nem kérem senkitől, hogy adonisz legyen, nálam fontosabbak a belső tulajdonságok. Erőszaktól és függőségektől mentes!!! életet élek/szeretnék élni a továbbiakban is. Kizárólag tartós kapcsolat, komoly kapcsolat céljából ismerkednék, egyéjszakás kizárva.

Szeged környékén élek. Ismerkednék, de költözni nem fogok. Tehát azért ne 250 kilométerről írj, ha írsz, ezt tartsd tiszteletben.

Csendesebb, visszafogottabb lány vagyok, és nehezebben nyílok meg. De ne gondold, hogy el lehet nyomni, vagy rámerőszakolni bármit. (Nem vagyok hülye.)

Leginkább 30-as korosztály érdekelne. 40-estől tartózkodom (családi életre is vágynék), de nem kizáró ok, beszéljük meg.

Privátban beszélünk meg minden továbbit. Ott kérdezhetsz, a kérdés alatt nem válaszolok.

És ha valakivel beszélnék is bármit, tartsd tiszteletben, hogy az magánbeszélgetés, szigorúan tilos a kérdés alatt megosztani magánügyeket. Ha valaki ilyet tesz (erre a célra használná fel az oldalt), adminokat értesítem. Ha bohóckodni akarsz, nem engem keresel.

Ha lehet, normális bemutatkozással írj rám, ahogy én is tettem, ne két sorral, hogy Szia, hogy vagy!

További szép estét!



2023. márc. 22. 22:35
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Nem
2023. márc. 22. 23:33
 2/36 anonim válasza:
Nekem írhatsz
2023. márc. 23. 01:15
 3/36 anonim válasza:
Sok szempontbol nagyon rokonszenves a sajat magadrol adott leirasod, es az is tokeletesen ertheto es jogosult, hogy milyen helyzeteket szeretnel elkerulni. Megis, ha lehet, ismerkedesre azt tanacsolnam, hogy probaljad egy kicsit derusebbre, pozitivabbra, illetve kolcsonosebbre atfogalmazni a bemutatkozasodat, mivel ebben a formaban ez lenyegeben egy kovetelmeny- es tilalomlista. Leginkabb az derul ki belole, hogy te mit varsz el a masik feltol es mit utasitasz el, az sokkal kevesbe tunik ki belole, hogy a masik fel szamara mit hozna ez a kapcsolat. Biztos, hogy neked is vannak ertekeid, amelyek boldogga tehetik a masik embert, de ebbol a leirasbol inkabb csak attetelesen, kello odafigyelessel hamozhatok ki. Emellett a bemutatkozas hangnemen is erzodik valamelyes sertodottseg es csalodottsag, sejthetoleg korabbi rossz tapasztalatok hatasara. Teljesen ertheto, ha igy erzel, megis jo lenne, ha egy kicsit derusebbre venned a hangot.
2023. márc. 23. 05:22
 4/36 anonim válasza:
Sok pozitívat nem írtál magadról...
2023. márc. 23. 06:40
 5/36 anonim válasza:
Köszi, nem.
2023. márc. 23. 07:05
 6/36 anonim válasza:

Frusztráltság, idegesség, kioktatás, elvárás-halmazok… gyönyörű… mégis egy ilyen full negatív, megelőlegezve tilalomfás, te mit nem vagy hajlandó megfogalmazásra mégis hogy várhatsz épp ennek ellenkezőjét?

Mi oka lenne egy normális, egészséges lelkű férfinek tisztelettel, érdeklődéssel közeledni hozzád, ha a soraidból a negativizmus, lenézés süt?

Elhisszük, hogy csalódtál, de ilyen puffogva, erőszakosan kijelentve, követelőzve, előre kiosztva a másikat, hogy te mit nem… hát nem lehet, de sok sikert.

Senki se vágyik hisztis, problémás, kompromisszum-képtelen, pokróc modorra… te sem… akkor te miért engeded ezt meg mégis magadnak?

Önsorsrontás ez az egész, nem valódi, érdeklődő, kedves ismerkedési szándék.

…lehet akkor engem is jelenteni az adminoknak, mert merek kritikát megfogalmazni vagy veled egyet nem érteni… aztán majd ne tessék csodálkozni, hogy frusztrált megnyilvánulásra ugyanilyen problémás halak harapnak…

2023. márc. 23. 07:33
 7/36 anonim válasza:
Na most majd megtanulja hogy ez az oldal nem ismerkedésre legfeljebb trollkodásra való. Vajon hány "megdugnálak" üzenetet kapott eddig?
2023. márc. 23. 08:23
 8/36 A kérdező kommentje:

Akkor szépen sorjában.

2 Írtam.

3 Nem írtam követelményt. Az egyetlen elvárásom az, hogy legyen munkája annak, akivel ismerkedek. Ez ha olyan hatalmas kérés, akkor sajnálom. És hogy ne lakjon túl messze, igen. A többi nem elvárás, mindent meg lehet beszélni szerintem.

4 Próbáltam határozott lenni, de ha ez is gond. Szerintem minden továbbit meg lehet beszélni privátban vagy Messengeren, nem itt a nép előtt.

6 Ha az hatalmas elvárás a mai világban, hogy valakinek legyen munkája és ne legyen alkoholista, akkor sajnálom és velem van a gond.

7 Olyan üzenetet nem kaptam, de arra természetesen nem is válaszolok.

2023. márc. 23. 08:39
 9/36 anonim válasza:

"Próbáltam határozott lenni, de ha ez is gond."

. Ki mondta, hogy gond? Basszus...


"Szerintem minden továbbit meg lehet beszélni privátban vagy Messengeren, nem itt a nép előtt."

. Én arra utaltam, hogy ismerkednél, akkor valamivel felhívod a figyelmet, ami miatt érdemes rád írni, pl. szeretsz bizonyos programokat, ami szimpatikus mások számára, mert ők is azt szeretik stb.

De gondolom, ebbe is bele fogsz kötni...

2023. márc. 23. 08:46
 10/36 anonim válasza:

6.vagyok.

A válaszod is pontokba szedett kiáltvány, kiosztás, kioktatás, mert te jobban tudod.

Kérlek FOGADD EL, hogy nem vagy szimpatikus itt többünknek, MERT írásban nagyon követelőző, ki-ha-én-nem szint jön le a diplomás recepcióstól :D

…és legalább magadnak ne hazudj, neked nem csak az az elvárásod, hogy valaki dolgozzon, bőven nem. Lefogadom, hogy az itt neked válaszoló többség (de én biztosan!) nemcsak a recepciós szinten mozgó dolgozó emberek vagyunk, mégsem írtam rád.

Hogy miért mégis? Azt hiszem, megsajnáltalak, mert érződik a görcsös akarás a kiírásodon minden kellemetlen agressziója ellenére is és gondoltam talán ha meg nem is fogadod egy arctalan vadidegen tanácsát, legalább elgondolkodsz rajta.


Tehát még egyszer: nem mi tehetünk róla, hogy elhízott vagy, hogy hiába mentek el éveid a felsőoktatásban, láthatóan nem hozott eredményt karrierben, egzisztenciálisan, ugyancsak nem mi tehetünk róla, hogy hátad mögött pár csalódás, hogy ide kell írnod, mert görcsösen akarsz valakit, mégis előbb sorolod, mit nem, mint azt, hogy valójában mire vágysz.

(A munka alap- ennyire ne becsüld már le magad, hogy ki kell hangsúlyozni, hogy valaki ne munkakerülő alkoholista legyen már! Az önellátó is egy olyan visszás fogalom… alapvető, ha neked mégsem az, akkor megint kanyarodjunk vissza arra, hogy minek kell ezt domborítani még magadban is? Neked sincs más értéked, csak hogy bejársz dolgozni? Ne már…)

2023. márc. 23. 08:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!