Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne Szeged környékén...

Ismerkedne Szeged környékén élő, önellátó férfi, akinek nem csak az álomalak és szex a fontos? 27 éves Nővel.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, enyhén túlsúlyos, nem tipikus "bombanő". Tehát akit ez zavar, ne is írjon, ne vesztegessük az időt. Recepciósként dolgozom, önellátó vagyok, diplomás, nem vagyok munkakerülő, nem akarok "ráakaszkodni" senkire. Minimális elvárás ugyanez: legyen munkád, legyél önellátó. Nem kérem senkitől, hogy adonisz legyen, nálam fontosabbak a belső tulajdonságok. Erőszaktól és függőségektől mentes!!! életet élek/szeretnék élni a továbbiakban is. Kizárólag tartós kapcsolat, komoly kapcsolat céljából ismerkednék, egyéjszakás kizárva.

Szeged környékén élek. Ismerkednék, de költözni nem fogok. Tehát azért ne 250 kilométerről írj, ha írsz, ezt tartsd tiszteletben.

Csendesebb, visszafogottabb lány vagyok, és nehezebben nyílok meg. De ne gondold, hogy el lehet nyomni, vagy rámerőszakolni bármit. (Nem vagyok hülye.)

Leginkább 30-as korosztály érdekelne. 40-estől tartózkodom (családi életre is vágynék), de nem kizáró ok, beszéljük meg.

Privátban beszélünk meg minden továbbit. Ott kérdezhetsz, a kérdés alatt nem válaszolok.

És ha valakivel beszélnék is bármit, tartsd tiszteletben, hogy az magánbeszélgetés, szigorúan tilos a kérdés alatt megosztani magánügyeket. Ha valaki ilyet tesz (erre a célra használná fel az oldalt), adminokat értesítem. Ha bohóckodni akarsz, nem engem keresel.

Ha lehet, normális bemutatkozással írj rám, ahogy én is tettem, ne két sorral, hogy Szia, hogy vagy!

További szép estét!



2023. márc. 22. 22:35
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
a malacok közül csak a tengerit szeretem, szoval offolom :D
2023. márc. 23. 15:07
 32/36 anonim válasza:
#31 Anyukádat miért nem szereted?
2023. márc. 23. 16:03
 33/36 anonim válasza:

Szerintem neked max olyanok jelentkeznek, akik MÁR nem piálnak, meg épp hogy megütik a mércét: ó, hát én nem verem a nőt, csak ordibálok vele, ha úgy van!


Egyébként én már azt is csodálom, hogy egy nő képes volt megfogalmazni egy ismerkedős szöveget, hosszabban, kifejtve egyes dolgokat, még ha abszolút negatív szempontból is van írva minden. Szerintem ezért jó az életben a sikertelenség, mert akkor az ember ráveszi magát, hogy önkifejezzen, megfogalmazza ami benne van, mert már szükség lett rá - persze idővel majd fejlődni is fog ez a dolog. :) Sok sikert, de csak pozitívan!

2023. márc. 23. 16:28
 34/36 anonim válasza:
#32 nem unod még hogy saját magadnak válaszolgatsz egy másik felhasználóval?:)
2023. márc. 23. 16:37
 35/36 anonim válasza:
Drágám, próbálkozz a Csillagban. Ott életfogytig tartó kapcsolatokra tehetsz szert:)
2023. márc. 24. 22:40
 36/36 anonim válasza:
Nem
2023. máj. 30. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!