Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne Szeged környékén...

Ismerkedne Szeged környékén élő, önellátó férfi, akinek nem csak az álomalak és szex a fontos? 27 éves Nővel.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, enyhén túlsúlyos, nem tipikus "bombanő". Tehát akit ez zavar, ne is írjon, ne vesztegessük az időt. Recepciósként dolgozom, önellátó vagyok, diplomás, nem vagyok munkakerülő, nem akarok "ráakaszkodni" senkire. Minimális elvárás ugyanez: legyen munkád, legyél önellátó. Nem kérem senkitől, hogy adonisz legyen, nálam fontosabbak a belső tulajdonságok. Erőszaktól és függőségektől mentes!!! életet élek/szeretnék élni a továbbiakban is. Kizárólag tartós kapcsolat, komoly kapcsolat céljából ismerkednék, egyéjszakás kizárva.

Szeged környékén élek. Ismerkednék, de költözni nem fogok. Tehát azért ne 250 kilométerről írj, ha írsz, ezt tartsd tiszteletben.

Csendesebb, visszafogottabb lány vagyok, és nehezebben nyílok meg. De ne gondold, hogy el lehet nyomni, vagy rámerőszakolni bármit. (Nem vagyok hülye.)

Leginkább 30-as korosztály érdekelne. 40-estől tartózkodom (családi életre is vágynék), de nem kizáró ok, beszéljük meg.

Privátban beszélünk meg minden továbbit. Ott kérdezhetsz, a kérdés alatt nem válaszolok.

És ha valakivel beszélnék is bármit, tartsd tiszteletben, hogy az magánbeszélgetés, szigorúan tilos a kérdés alatt megosztani magánügyeket. Ha valaki ilyet tesz (erre a célra használná fel az oldalt), adminokat értesítem. Ha bohóckodni akarsz, nem engem keresel.

Ha lehet, normális bemutatkozással írj rám, ahogy én is tettem, ne két sorral, hogy Szia, hogy vagy!

További szép estét!



2023. márc. 22. 22:35
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Kihagyom ezt a "remek" lehetőséget, köszi.
2023. márc. 23. 08:55
 12/36 anonim válasza:
#8: Sajnalom, de meg mindig nem erted. A nyito hozzaszolasod alaphangja egy lenyegileg szkeptikus, rosszhiszemu, a valaszolokrol eleve negativumokat feltetelezo attitud. Nem arra koncentralsz, hogy milyen emberek valaszanak orulnel (a "belso ertekek" annyira korvonalazatlan, hogy abbol nem lehet kepet alkotni meg arrol sem, hogy komolyabb, rendszeretobb, higgadtabb vagy vidamabb, lazabb, humorosabb, szorakoztatobb ferfit keresel), hanem arra, hogy hanyfele modon tud zavarni teged az, ha valaki ne adj Isten irna neked es vesztegeti az ertekes idodet.
2023. márc. 23. 08:59
 13/36 anonim válasza:
Barátság lehetséges? Kapcsolat több okból nem jöhet szóba, de az értékrendeddel teljes mértékben egyetértek, örülnék egy ilyen ember társaságának. Szigorúan hosszútávú barátság, az egy napig beszélgetés nem érdekel. Dolgozom, nem iszom alkoholt és nem Szegeden lakom (nem 250 km-re, csak 210), de néha megfordulok ott, nem probléma az utazás. Úgy vélem, hogy ha nem akadunk egymásra, hanem kevesebbet találkozunk, az a kevesebb minőségibb lesz.
2023. márc. 23. 09:06
 14/36 anonim válasza:
#13: Majd megkapod mindjárt, hogy ne vesztegessed az értékes idejét...
2023. márc. 23. 09:08
 15/36 anonim válasza:
Tudod ki állna le ilyen attitűdhercegnővel 😂 legyél dagadt és arrogáns a pultocskád mögött EGYEDÜL.
2023. márc. 23. 09:20
 16/36 A kérdező kommentje:
Húha, nagyon kedvesek vagytok, főleg az utolsó. Köszönöm szépen. Úgy írtok rólam, mintha évek óta ismernétek.
2023. márc. 23. 09:47
 17/36 anonim válasza:
Én szerencséle nem ismerlek, szeretném ha így is maradna 😂
2023. márc. 23. 09:50
 18/36 anonim válasza:

Viszonylag egyöntetűek a vélemények rólad.

Ez sem késztet elgondolkodásra, ellenben mi vagyunk megint a lenézendő, kiosztandó massza?


Akkor legyen így.

Igyekeztem én is meg vagy még 2-3 válaszoló normálisan hozzád állni akkor is, ha nem akarunk veled ismerkedni, hátha van, amit hasznosítasz belőle, mert te jöttél ide kérdéssel, kéréssel, nem mi.

6. Voltam- de kár rád az idő.

Sértődékeny, kioktató vagy- ezt a normális emberek nem kedvelik semmilyen relációban, se barátságban, se kapcsolatban. Nyilván nem véletlen sem az, hogy itt ilyen vélemények születtek, sem az, hogy egyedül vagy.

Igen, kemény, de akkor is igaz és nem ártana egy kis önreflexió, mielőtt megint mindenki más hibás, csak te nem.


(Egy plusz jótanács és befejeztem tényleg: a barátságot erőltető kollegával ne kezdj, várja a lepattanót, ez is egy stratégia, hogy nem tartja be, amit kérsz (halálf..szán lakik, barátkozni akar ergo asszony otthon, de erőlteti rád magát, hogy fussatok össze- két beszélgetés után majd jelentkezik a fizetségét, hogy hallgatta a rinyádat… szóval csak ésszel a megmentővel is, na)

2023. márc. 23. 10:02
 19/36 anonim válasza:
#16: Ha megnezed a #3 es #12 hozzaszolasokat, lathatod, hogy azok egyedul es kizarolag a bemutatkozasod formajaval kapcsolatban fogalmaznak meg kritikat, es egyetlen szoval sem biraljak vagy minositik a te szemelyisegedet...
2023. márc. 23. 10:09
 20/36 anonim válasza:
Akinek nem keltette fel az érdeklődését, minek vergődik itt? Nagyon szánalmas...
2023. márc. 23. 10:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!