Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Bizonytalan vagyok, hogy...

Bizonytalan vagyok, hogy írjak-e egy tisztázó/lezáró üzenetet annak a félnek, aki ghostolt, szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki bár elég érdekes módon, de lezárta a randizásunkat kb két hónapja. Az azt mondom korrekt volt, de nekem nagyon fájt, mert bele voltam esve teljesen.


Ugyanakkor utána a teljes snitt helyett beszélgettünk még néha, volt hogy ő írt, volt hogy én, és nem igazán értettem, hogy mi a szándéka. Sőt, egyszer még találkoztunk is, tök jó hangulatban telt el az este.


Utána volt egy kisebb online vitánk, de utána úgy tűnt .jnden rendeződött. Majd utolsó héten kb akármit írtam, mindig csak ilyen passzív agresszív válaszok érkeztek. Egy-egy szó, tőmondatok.


Egy hete kezdett el ghostingolni. Megkérdeztem, hogy szeretne-e megint összefut i haverként, de nem válaszolt. Ez instagramon volt. Tegnap Facebookon is megkérdeztem, semmi válasz.


Az a baj, hogy túlságosan is kedvelem ezt a srácot ahhoz, hogy haragudjak rá. Viszint ha írok neki egy lezáró üzenetet, azzal azt az érzést kelthetem számára, hogy még mindig loholok iránta. Aztán én nem akarom boostolni az egóját.


Viszont valahogy blokkolni sincs szívem.


Kinek mi a tapasztalata? Hogyan élitek ezt meg?



2023. ápr. 3. 14:31
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
szerintem tiltsd le :D
2023. ápr. 3. 14:37
 2/34 anonim válasza:
szerintem tanulj meg magyarul
2023. ápr. 3. 14:49
 3/34 anonim válasza:

El kell felejteni és ha két hét múlva rádír, ez a válasz :

Bocs, de én már továbbléptem és ennyi. Soha többet nem válaszolsz.

2023. ápr. 3. 15:01
 4/34 A kérdező kommentje:
Nem latok beke a fejebe. Nem tudom akkor minek tartotta meg velem a kapcsolatot, minek talizott, ha tudta h itt semmi nem fog mar valtozni...szerintem elvezte a velem egyutt toltott idot, de rajott h ennek egy ponton veget kell vetni. Mas otletem nincs.
2023. ápr. 3. 15:04
 5/34 anonim válasza:
1 hónapja ugyanez történt velem. Én már nem írtam neki többé és ő sem nekem. Az eleje nyilván rossz volt, de sokkal jobb most. Hidd el, nem érdemel meg téged. Miért futsz egy olyan után aki nem törődik veled, mikor ismerkedhetnél olyannal aki folyamatosan törődik veled? Ne tiltsd le, ne legyél gyerekes. Csak szimplán ne írj neki, és ne várd, hogy írni fog. Kitartást!!<3
2023. ápr. 3. 15:26
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem tiltom le, ha nagyon zavarja amit megosztok, majd o kikovet. De sztem most tartom magam ahhoz, hogy nem irok neki szamonkero vagy elbucsuzo levelet. Aztan idovel mar nem fog fajni. En bizom benne h az emberek megvaltoznak de ez az o felelossege.
2023. ápr. 3. 15:34
 7/34 anonim válasza:
NE TIPRÓDJ !!!
2023. ápr. 3. 16:31
 8/34 anonim válasza:

Én blokkolnám a ghostingolás boostolását, de szigorúan a snitt előtt.


#szellemjárás

2023. ápr. 3. 16:58
 9/34 anonim válasza:
Lett volna alkalma, hogy érdemben reagáljon a dolgokra, nem tette meg. Hogy miért viselkedik így, nem tudom, az emberek nagy része nem őszinte a másikkal, több másik emberrel is ismerkednek, taktikáznak, hazudoznak stb. Hagyd az egészet, és lépj tovább, nem ér annyit az egész, hogy őrlődj.
2023. ápr. 3. 18:05
 10/34 anonim válasza:
Érzelmi érettségről és felelősségvállalásról tanúskodik, ha egy felnőtt férfi le mer zárni egy kapcsolatot, szembenéz az illetővel, elköszön, és továbblép tiszta lappal. Ha ezt nem teszi meg, vagy zavarosan, illetve ghostingol akkor úgy gondolom megmenekültél egy nehéz jövő elé kinéző kapcsolattól. Többet érsz annál, minthogy valaki ne adja meg a tisztes elköszönést, lezárást. A saját lelki békéd érdekében leírhatod neki, hogy mit érzel, mit gondolsz erről, de ne várd, hogy reagál, vagy bármit lép. Le is tilthatod, az is egyfajta lezárás.
2023. ápr. 3. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!