Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, nektek hány nővel...

Férfiak, nektek hány nővel kell kikezdjetek ahhoz, hogy egy valakivel összejöjjön akár szex, akár párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyi nemre jut egy igen? Nekem már alig van önbizalmam próbálkozni. És online ismerkedés nem ér, mert ott teljesen irreális dolgok mennek, totál fel van borulva a pálya a nők javára. Ott még a nemre sem méltatnak általában, mert van 150 másik pasi aki irkál nekik, nem fér bele a szoros időbeosztásba egy elutasítás. :D
2023. ápr. 11. 21:56
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
100 nőből talán kettőnek mondok nemet. Már utasítottam vissza szűz csajt is, mert nem szeretem őket. Vagy nem ez volt a kérdés?
2023. ápr. 11. 22:37
 12/28 anonim válasza:

Bocs, hogy nőként beleszólok, de úgy érzem, itt jó helyen mondom el, hogy higyjetek már el, hogy nem a bankszamlat nézzük. A normális lányok /nők durva többségenek nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban!


Tudom, mert rengeteg barátnőm, szingli kolléganőm és nőismerősöm van, és ez gyakran téma.


Itt is volt egy ilyen hozzászólás. Én két nőt ismerek, akiknek ez kimondottan fontos, hát... Nincs is kapcsolatuk hosszú évek óta.


Nem, nem ez a fontos!!!

2023. ápr. 11. 22:39
 13/28 anonim válasza:

#12 pont most làttam nemrégiben egy paródiát az ilyen típusú nőkről mint a kolléganőid ha nem a pénz számìt akkor meg ezek az elvárások:


[link]


Angolul van remélem értitek a lényeget 😄

2023. ápr. 11. 22:45
 14/28 anonim válasza:
#12 azért te is nyugodtabban jönnél össze egy olyan férfival akinek 10 millió megtakarítása van, mint egy olyannal akinek 10 millió adóssága
2023. ápr. 11. 22:47
 15/28 anonim válasza:
Amikor összejottem a férjemmel, annyi pénze volt, hogy egy 20 éves autót tudott venni, és benzinre már én adtam neki pénzt... 😀 Szóval ez nem jött be. Ja! Azóta is együtt vagyunk és már nem 20 éves az autónk.
2023. ápr. 11. 22:49
 16/28 anonim válasza:
Ne keverjük össze a vaskos bankszamlat a 10 milliós adóssággal. Az átlag pasi nem ezekben a kategóriákban van.
2023. ápr. 11. 22:51
 17/28 anonim válasza:

Legyen saját lakásod, másképp nem vagy igazi férfi.

Legyen autód, másképp nem vagy igazi férfi.

Legyél 185 centi magas legalább, másképp nem vagy igazi férfi.

Legyél jóképű és sportos, másképp nem vagy igazi férfi.

Legyen "normális" munkád (mérnök, orvos, IT), másképp nem vagy igazi férfi.

Legyél humoros, szórakoztató, segítőkész, beszédes stb, másképp nem vagy igazi férfi.

Vegyél ajándékokat a nőnek, csokit, virágot, főzz neki, lepd meg, amivel csak tudod, másképp nem vagy igazi férfi.

(Nőknél: Legyen tudjukmid - ennyi, és csak rajtad múlik, kit szerzel meg a jelentkezőkből.)

Ha 2 hét után lelép a kiszemelt, csakis veled volt a gond, nem vagy elég férfias, nem feleltél meg a követelményeknek. Tapasztalatból írtam, sajnálom. Ezért nem is kell már senki soha. Undorító ez a világ, és remélem mihamarabb kipusztul az emberiség. Gyerek meg ki van zárva, erre a világra már biztos nem. Ha biztos vagyok benne, hogy gyerek nem kell, nő sem kell. Tökéletesen jól érzem magam egyedül, és ez 10-20-x év múlva is így lesz, ha élek addig. Csak púp lenne.

2023. ápr. 11. 22:51
 18/28 anonim válasza:

"Legyen saját lakásod, másképp nem vagy igazi férfi. (jó ha van, hisz hova viszed haza, ha a nőnek sincs?)


Legyen autód, másképp nem vagy igazi férfi. (ez nem fontos, de imponáló)


Legyél 185 centi magas legalább, másképp nem vagy igazi férfi. (tény és való, hogy egy magasabb férfihoz sokkal jobb odabujni, mint egy alacsonyabbhoz.. De a pici nőnek egy alacsony férfi már lehet magas!)


Legyél jóképű és sportos, másképp nem vagy igazi férfi.(ez tény! Ezen nincs mit vitatkozni)


Legyen "normális" munkád (mérnök, orvos, IT), másképp nem vagy igazi férfi. (ez erős túlzás!)


Legyél humoros, szórakoztató, segítőkész, beszédes stb, másképp nem vagy igazi férfi. (ez tény!)


Vegyél ajándékokat a nőnek, csokit, virágot, főzz neki, lepd meg, amivel csak tudod, másképp nem vagy igazi férfi."(ezen semmi fura nincs, ez kölcsönös kell legyen!)

2023. ápr. 11. 22:59
 19/28 anonim válasza:
Szerintem full igaz amit a 17es írt, annyival egészíteném ki hogy lehet ügyvéd/jogász is
2023. ápr. 11. 23:05
 20/28 anonim válasza:

Online gáz. 100 üzenetből normális üzenetből (nem sablon, mindegyik más) 5-10 re jön válasz.

150-200 nál van egy olyan amikor nem csípőből elutasítás jön.

Ja hát nem fogok az első nővel elmenni randevúra. Csak ha valóban szimpatikus... Van hogy negyed évig nincs. De már nagyon ritkán írok, belefáradtam. 90% arra se veszi a fáradságot hogy visszaírjon annyit kösz de nem.


Élőben? 15-20 próbálkozásból egy randi talán, de hogy ebből mennyi lesz ahol lehet tovább lépni... 4 éve nem találok senkit... Akivel tudnék tovább lépni.

Magasak az elvásársok. Legyen szép szeme, mosolyogjon, ne legyen büdös, és ne folyjon le a székről annyira kövér. Utolsó hogy nem akarom hallgatni mik az elvásások, tételesen, mert ott hagyom. Ritkán fordult elő de volt rá precedens... Az vicces volt.


Élőben jobban szeretem.

Kb fél éve nem erőlködöm, majd ha lesz újra erőm talán. Az egy kamu duma hogy majd akad valaki.


44f

2023. ápr. 12. 10:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!