Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak, nektek hány nővel...

Férfiak, nektek hány nővel kell kikezdjetek ahhoz, hogy egy valakivel összejöjjön akár szex, akár párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyi nemre jut egy igen? Nekem már alig van önbizalmam próbálkozni. És online ismerkedés nem ér, mert ott teljesen irreális dolgok mennek, totál fel van borulva a pálya a nők javára. Ott még a nemre sem méltatnak általában, mert van 150 másik pasi aki irkál nekik, nem fér bele a szoros időbeosztásba egy elutasítás. :D
2023. ápr. 11. 21:56
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Fura, de nekem mindig összejön a kiszemelt lánnyal. Komoly kapcsolat is, akkor nyilván lassabban ismekedünk, de volt alkalmi is, ezt nyilván már az elején tisztázzuk, vagy szexbarátság, többször is. Mindig én kezdeményezek és összejön, nem tudom miért, de érdemes temészetesen viselkedni, szerintem ez a lényeg.
2023. ápr. 12. 17:08
 22/28 anonim válasza:
#21 Azt hogy tudod természetesen előadni hogy csak egy dugàsra kell és màsnap reggel elmehet haza?
2023. ápr. 12. 17:14
 23/28 anonim válasza:
22: hát nem így, az biztos. Beszélgetni szoktunk (lehet, ez egyeseknek fura), hamar előjön, ki mit akar egy kapcsolattól, általában ők mondják, hogy semmi komolyat, de lazábban benne vannak.
2023. ápr. 12. 17:20
 24/28 A kérdező kommentje:
Akkor te biztos valami marha jóképű pali lehetsz, ugyanis én hiába írok normálisan, hiába közeledek akár lazább vonalon, akár komoly célokkal a végén úgyis megyek a levesbe. De inkább ez olyan 1-2 éve volt jellemző, az utóbbi időben már beszélgetés sem alakul ki, mert nincsenek matcheim, ami van 1-2 az meg természetesen nem ír vissza.
2023. ápr. 12. 17:56
 25/28 anonim válasza:
Élőben 1/1 az átlag, neten nincs adat mert nem vagyok semmilyen társkeresőn.
2023. ápr. 16. 01:57
 26/28 anonim válasza:
25 Akkor azt vakszerencsének hivjak
2023. ápr. 16. 08:01
 27/28 anonim válasza:
Örülök, hogy ilyen szerencsés vagyok
2023. ápr. 16. 10:23
 28/28 anonim válasza:

Sok nőnek nemet mondtam már. Sokan hülyének nézik a férfit és azt hiszik mindent meg lehet velük csinálni. Van egy szint ami alá egy férfi nem megy. Legyen már mindenkinek tartása és egészséges önbecsülése. Nem fogom egyik fényképét sem csorgó nyállal lesni a neten, sem lájkolgatni meg bókolgatni hogy növeljem az egojukat.

Nekem is mondtak már nemet, na és? Nem ezen van a hangsúly. Az a nem mindegy hogy pár levélváltás után és pár randi után mondunk nemet egymásnak, vagy pedig csak egy kép alapján döntjük ezt el. A többség ezt teszi, azért vannak még mindig sokan társkeresőkön.

2023. máj. 20. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!