Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan akinek van...

Van itt olyan akinek van élménye átlagnál szebb lánnyal/fiúval társkeresőn, aki mentálhigiénés szempontból nem deficites, lelkiismeretes és értékes ebben a mai felszínes társadalomban?

Figyelt kérdés

Akire azt lehetne mondani hogy nem egy tömeg.


Mennyi időbe telt rátalálni?



2023. ápr. 16. 11:01
1 2
 11/13 anonim válasza:
Átlag szépségű már nem is jó? :D Csak az átlag feletti? Hát, barátom, egy darabig még keresgélni fogsz!
2023. ápr. 16. 21:50
 12/13 anonim válasza:

Mert a fasisztoid jellem keveredik a 14 éves vagyok és utálom a világot hozzáállással a kérdésedben. Nem egy kérdés, hanem egy kijelentés.



A """kérdésedre""" egy válasz: nekem nincs élményem átlagnál szebb lánnyal/fiúval társkeresőn, aki mentálhigiénés szempontból nem deficites, lelkiismeretes és értékes ebben a mai felszínes társadalomban.

Átlagos kinézetű srák vagyok jövőbeli potenciállal, általában ilyen paraméterekkel keresek csajét magamnak. Társkeresőn pont annyival nehezebb kinézetben magadhoz passzoló randit találni, mint amennyivel kevesebb effort. Mostani átlagos kinézetű, nem őrült párom tinderről van.

Nem tapasztaltam életem során, hogy az átlag felettiek személyisége rosszabb lett volna. Vannak átlag feletti haverjaim, akik szinte csak társkeresőn ismerkedtek, és találtak onnan kedvelhető egyénű, hozzájuk hasonló kinézetű lányt, még ha nem is ásó-kapa kapcsolatra.

Azt viszont vallom, hogy aki jóval szebb/rondább nálam, azzal úgysem lesz meg a kellő összhang a különböző múltbeli tapasztalatok miatt. Emiatt az agyam is az átlagos kinézetű lányokra kondícionálódott, nem vágyom kifejezetten az elérhetetlen kategóriára. Ha szebb lennék, akkor vágynék rá, és az app is többször beadná. Emiatt nem érzem magam rosszul, hogy hű de nagyon diszkriminál engem az app, ilyen a való élet is.

2023. ápr. 16. 22:34
 13/13 anonim válasza:

Rossz a felfogás.

Meg kell találd a párod, aki vonz, aki megért, aki elfogad. És miután minden klaffol, ő lesz számodra a világon a legszebb teremtés bárhogy is néz ki.

2023. ápr. 17. 06:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!