Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem szerintetek...

Van esélyem szerintetek pánikbetegként társat találni?

Figyelt kérdés

Azt mondják míg jobban nem leszek ne is akarjak partnert. Mi a véleményetek? Éjjel nem tudok aludni majd csak hajnaltól. Azt gondolják, hogy ez akarat kérdése, pedig ez ugyan olyan gond mint bármi más.

Csinosnak, helyesnek mondott 57 éves nő vagyok. Szeretek kerékpározni, túrázni, utazgatni. Sétálok a Dunaparton az erdőben, hallgatom az állatokat. Imádom a meleget a napsütést. Az őszinteség nagyon fontos.



2023. máj. 26. 02:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es igazad van. Nem teremtek kapcsolatot olyannal aki csak lehúz, idegesít vagy jobban tudja mi a rossz nekem. Aki nem tud igazat mondani vagy csak érdekből lenne velem. Ez utóbbi azt jelenti, sokan csak azért akarnak kapcsolatot, hogy ne legyenek egyedül, de elvárják,hogy a másik alkalmazkodjon hozzá.
2023. máj. 27. 14:06
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 4- es! Mindenki akkor lép be egy kapcsolatba, ha akar és akkor lép ki belőle ha akar.Tehát senki élét nem tudom tönkretenni. Egyébként több eset is volt, hogy őszintén megmondtam milyen gondjaim vannak és megkérdeztem van e szüksége ilyen gondokra. Hát nincs- Na ugye! :-)
2023. máj. 27. 14:16
 13/13 anonim válasza:
Nőként simán.
2023. máj. 28. 01:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!