Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » A mai lányok miért ennyire...

A mai lányok miért ennyire lekezelőek és távolságtartóak?

Figyelt kérdés

Tudom mindig vannak kivételek, de nem nagyon találkozom olyan lánnyal aki túlzott érdeklődést mutatna felém. 23 éves vagyok és és eddig 2 másfél éves kapcsolatom volt. Úgy éreztem, hogy 2 év szingli lét után megpróbálkozom ismét nyitni a lányok felé, hogy egy normális, értelmes nőt találjak magam mellé, de egyszerűen senkit nem lehet pár mondatnál tovább magam mellett "tartani", mert eltűnik a süllyesztőben vagy olyan bunkó/lekezelő stílusban válaszol, hogy egyszerűen nem fér el ez az én értékrendemben és el is engedem ezt az egészet, pedig a lehető legnormálisabban próbálok nyitni felé és nem is játszom meg ezt a szerepet, mert alapból ilyen vagyok.

Leginkább interneten keresztül próbálok ismerkedni, mert mostanság elég sokat dolgozok és emiatt nincs túl sok szabadidőm esetleg bulikba eljárkálni csak ritkábban (bár oda sem hiszem, hogy járnak normális nők). Más lehetőségem úgy érzem nincs az ismerkedésre.



2023. máj. 28. 23:07
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Szerintem nem jössz be külsőre nekik akkor szoktak bunkok lenni
2023. máj. 28. 23:12
 2/27 anonim válasza:

Én azért vagyok az, mert nem kötelező kedvesnek lennem. Plusz mivel nem vagyok fent kifejezetten ismerkedős appokon így ez felér egy nem kívánt kellemetlenséggel. Nyílván nem tudom, hogy az illető miért jelölt be. Mondjuk megtalálta valamimet és vissza akarja adni csak nem tudott írni. Vagy rendelni szeretne. Valakinek a valakije és kérdése van. Stb.

De itt vannak az én tapasztalataim:

1. Sokan az adatlapomat nem nézték meg. Ahol olyan alap infók ki vannak írva, hogy melyik városban élek, hol dolgozom vagy mik a hobbijaim. Ha valaki egy adatlapot nem képes végig nézni miközben állítólag érdeklem az illetőt az mit akar komolyabban?

2. Abszolút kedvenc: mizu? Majd egy full vadidegennek leírom a napomat, a problémáimat vagy hogy mik járnak az eszemben. Akárhányszor ezt megtettem jöttek a rövid válaszok. "Értem". "Az jó". Na ennyiért nem fogom koptatni a billentyűzetem. De ha meg azt írom, hogy "semmi, megvagyok" szintén ugyanez a válasz csak hamarabb halt meg a beszélgetés.

3. "Akarsz ismerkedni?" - nem, nem akarok. Majd ha az illető felkelti az érdeklődésem akkor megjön az akarás. Értem, hogy neki megjött a kedve képek alapján, de nekem ennyitől nem fog.

2023. máj. 29. 00:11
 3/27 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló.


Ebben részben igazad lehet, mert van olyan lány aki a kinézetre megy és ahelyett, hogy beszélnénk egy kicsit és rájönne, hogy mennyire normális srác vagyok elküld a fenébe, mert kinezetileg nem én vagyok a tökéletes a számára, de ahogy észrevettem a volt barátnőimet, hogy milyen gyönyörű lányok voltak és én voltam a barátjuk, nos háát vagy a személyem fogta meg őket és eltekintettek a tökéletestől vagy mégsem vagyok azért olyan csúnyácska.



2. Válaszoló


Azt kihagytam a sztoriból, hogy én nem csak random jelölgetek lányokat szúró próba szerűen a közösségi oldalakon hanem társkereső/ismerkedős oldalakon próbálok barátkozni vagy esetleg komolyabb dolgot összehozni valakivel.


Szerencsére nem vagyok az a "szia Mizu"-s srác. Próbálok kreatívan rá írni először és szerintem nem vagyok az az unalmas srác kategória, mert mindig csempészek kreativitást a kérdésekbe/témákba, hogy ne tűnjön túl hétköznapi unalmas beszélgetésnek a dolog.

Én értem, hogy nem jön csak úgy az akarat az ismerkedésre viszont néha jól tudna esni az embernek legalább ha viszont érdeklődne iránta a másik fél is vagy legalább néha a hölgy is keresné a társaságát, mert egy idő után a férfi is bele tud unni ebbe az egész hajkurászásba.

2023. máj. 29. 00:30
 4/27 anonim válasza:
mert sokan megjátsszák magukat vagy teszik a dívát, jégkirálynőt stb. és sokan beképzeltek is sajnos, és egyre szomorúbb ez a világ így látom én is. De biztosan ilyen helyen laksz te is, mert vannak normálisabb helyek az országban emberibb emberekkel.
2023. máj. 29. 00:41
 5/27 anonim válasza:

Csak a magyar lányok ilyen felszínesek egyébként.

Ami óta inkább külföldiekkel beszélek, a hátam közepére sem kívánok egy lekezelő, unalmas és buta magyar lányt


Csak azt várják, hogy te kérdezz, érdeklődj, de bemutatkozni 3-nál több összefüggő mondatban már nem tudnak..

2023. máj. 29. 04:11
 6/27 anonim válasza:
A magyar lányok azért ilyenek, mert a buta, primitív, elhanyagolt, nagyképű magyar férfiak között élnek.
2023. máj. 29. 04:18
 7/27 anonim válasza:
Beképzeltek, a nagy semmire.
2023. máj. 29. 07:01
 8/27 anonim válasza:
Ha tudod, hogy vannak kivételek, akkor csak provokálsz.
2023. máj. 29. 08:02
 9/27 anonim válasza:
Ezeknek a rosszfiús stìlus jön be. Egy kis pimaszsàg kell nem azt mondom hogy alàzd meg őket stb de tekints úgy ràjuk mint egy haverodra akit oltogathatsz.Te is vegyél fel egy lekezelő flegma stìlust. Egyből sikered lesz
2023. máj. 29. 08:03
 10/27 anonim válasza:

"van olyan lány aki a kinézetre megy és ahelyett, hogy beszélnénk egy kicsit és rájönne'

. Aztán leírod, hogy a barátnőid milyen jól néztek ki... de biztosan mindegyiknél a személyisége ragadott meg. :D

Nem vagy kissé álszent?

2023. máj. 29. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!