Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Érdemes párkeresésbe kezdeni...

Érdemes párkeresésbe kezdeni ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Elég nehéz hosszútávon megtartani a barátaimat, mert folyton ellököm őket magamtól ha elkezdenek mélyebben megismerni. Viszont régóta vágyódom egy komoly kapcsolat után. Sokan mondják, hogy először változz meg és majd aztán, ha teljesen rendben vagy mentálisan akkor kezdj ebbe bele. De azt érzem nincs semmi mentális gondom, és ahogy beszélgettem lelki tanácsadókkal ők sem véltek felfedezni semmi rendelleneset a gondolkodásomban, egyszerűen ilyen a természetem, hogy nagyon secretive és magamba forduló vagyok.

19/l



2023. jún. 1. 01:50
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Én most kezdem az egyetemet szeptemberben, szóval suliban tervezek ismerkedni. Vagy ha majd júliusban kiderül hova vesznek fel akkor gondolom facebook csoportban mások is elkezdik keresni az osztálytársaikat, hogy még az évkezdés előtt találkozzanak. Munkában is szeretnék barátokat találni, de sajnos jelenleg nem dolgozom, viszont ha valahol visszajeleznek és alkalmaznak majd akkor ott is szeretnék próbálkozni.
2023. jún. 1. 16:37
 22/29 anonim válasza:
Sok sikert
2023. jún. 1. 16:42
 23/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is!
2023. jún. 1. 16:51
 24/29 anonim válasza:

Megkérdezhetem, hogy hova jelentkeztél esetleg? :D


Egyébként sok sikert!

2023. jún. 1. 17:34
 25/29 A kérdező kommentje:
BGE-KKK
2023. jún. 1. 18:11
 26/29 anonim válasza:

érdemes belekezdeni, az h nincsenek barátaid vagy csak kevés marhára nem számít

viszont a dolog kimenetele akár katasztrofális is lehet, és iszonyat megviselhet ha épp olyat fogsz ki és a mutatok alapján inkább a szar emberek vannak többségben sajnos

gyere inkább wowozni

2023. jún. 1. 20:20
 27/29 anonim válasza:
26 játszik még valaki a wowwal? :D
2023. jún. 1. 20:28
 28/29 anonim válasza:

Az egyetemen igen sok barátságot tudsz kötni, esetleg kapcsolatot is találhatsz. Csak valamennyire nyitottnak kell lenned a többiek felé. Lesz csomó programlehetőség is. Valamint az a "kis" közösség, akik a csoporttársaid lesznek igen összetartó lehet. Nálunk az. Hasonló vagyok személyiségre mint te, csak férfiben. Viszont több új barátom is lett az egyetemről (én 2 éve kezdtem, másik suliba) Teljesen más, mint eddig bármi.

Sok sikert kívánok, és mihamarabb találj barátokat, párt magadnak!

2023. jún. 2. 01:00
 29/29 anonim válasza:
Persze .
2023. jún. 10. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!