Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nősülni akarok, menyasszonyt...

Nősülni akarok, menyasszonyt keresek!?

Figyelt kérdés

elvárások:

1. tudjon és akarjon főzni

2. hajlandó legyen másik országban élni

3. ne legyenek függőségei mint pl(szerencsejáték, drog, alkohol, cigi)

4. lehessen vele beszélgetni

5. kinézet nem túl fontos

6. tudjon magyarul

7. ne legyenek "szoros" családi kapcsolatok mint pl(a nagybácsival szexuális kapcsolat (volt rá példa ezért írom))


mit tudok nyújtani


1. középosztálybeni falusi életfeltételek

2. munkahelyre nem kell mennie (csak othhon a háztartás)

3. kedvesség, türelem, előzékenység

4. nincsennek függőségeim

5. szeretek dolgozni


21 éves vagyok a jövendőbeli meg 18-23 között legyen



2023. júl. 24. 19:26
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

"hajlandó legyen másik országban élni"

. Másikban, mint mi?

2023. júl. 24. 21:38
 12/27 anonim válasza:

Amit írtál, arról ez a videó jutott eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=1BGboBORP0s


Érdemes végighallgatni! :) Főleg azt a részt, ahol Mijo leadja a rendelést, hogy milyen legyen a felesége.💜

2023. júl. 24. 22:08
 13/27 anonim válasza:
falusi gyász :D 95%-nál már ki is estél a középosztálybeni falusi életfeltételek-el mivel a franc akar vidéken élni ahol nincs semmilyen lehetőség :D
2023. júl. 24. 22:33
 14/27 anonim válasza:
És még szabadság sincs...
2023. júl. 24. 23:27
 15/27 anonim válasza:

Te aztán nem késlekedsz megalapozni az EGYSZEMÉLYES(!) jövődet, Tisztelt Kérdező! :)


Szerintem manapság a korai húszas éveikben járó hölgyek még nem feltétlenül akarnak megállapodni mindenáron.


Kb. 15, vagy 20 évvel későbbi életszakaszban - tehát 36 vagy 41 évesen - már lehetnének ilyen elvárásaid.


Tehát: 36 vagy 41 éves korod körül gondolkozz családalapításban! (Nagyon régen volt divat a korai húszas években elkezdeni a családalapítást.)


A háztartási munka valamilyen szinten elvárható. (Nonstop még nekem is elég unalmas lenne közel az 50-hez...)


Idegen országban letelepedéshez nem árt az idegen nyelv alapos elsajátítása.


Munkahelyre pedig még nyugdíjas koromban is eljárnék. Társasági életet akár még 100 évesen is élnék. Ahogy ismerem magam...

2023. júl. 25. 07:15
 16/27 anonim válasza:
Persze írj 22
2023. júl. 25. 07:55
 17/27 anonim válasza:
Házasodna a gazda?
2023. júl. 25. 08:21
 18/27 anonim válasza:
Hála istennek hogy leszbikus vagyok
2023. júl. 25. 13:08
 19/27 anonim válasza:

Én sajnálom a srácot felajánlja, hogy gondoskodni fog leendő párjáról, nem is kell majd igazán dolgoznia. És már manapság ez semmit nem ér. Nah persze ha a 30 éves nő belenéz a tükrébe, és már nevet a tükör, akkor hirtelen azt várja, hogy valaki családot akarjon alapítani vele. Hát ez nem így működik. Néha tényleg nem értem a nők tényleg ilyen hülyék. Nem a lejárt terméket veszed meg a boltokban sem!


A 20-25 éves kor nem véletlenül volt évszázadokig vagy évezredekig a családalapítás ideje, azért mert a ti romcsi filmetekben nem így van, attól még ez a szint tiszta igazság...

2023. júl. 25. 14:28
 20/27 anonim válasza:
te parasztlegény nem sok esélyed van ilyen nőre....főleg amióta a net van, azt hiszik nekik a szőke herceg jár akkor is ha zsírbálnák tápiószentségről....
2023. júl. 25. 18:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!