Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nősülni akarok, menyasszonyt...

Nősülni akarok, menyasszonyt keresek!?

Figyelt kérdés

elvárások:

1. tudjon és akarjon főzni

2. hajlandó legyen másik országban élni

3. ne legyenek függőségei mint pl(szerencsejáték, drog, alkohol, cigi)

4. lehessen vele beszélgetni

5. kinézet nem túl fontos

6. tudjon magyarul

7. ne legyenek "szoros" családi kapcsolatok mint pl(a nagybácsival szexuális kapcsolat (volt rá példa ezért írom))


mit tudok nyújtani


1. középosztálybeni falusi életfeltételek

2. munkahelyre nem kell mennie (csak othhon a háztartás)

3. kedvesség, türelem, előzékenység

4. nincsennek függőségeim

5. szeretek dolgozni


21 éves vagyok a jövendőbeli meg 18-23 között legyen



2023. júl. 24. 19:26
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

"A 20-25 éves kor nem véletlenül volt évszázadokig vagy évezredekig a családalapítás ideje"


Igen, hiszen kellett vagy 15-20 gyereket csinálni, amikből ha 3 életben maradt, az már jó volt.

2023. júl. 25. 18:06
 22/27 anonim válasza:
Micsoda kihagyhatatlan lehetőség! :D Bárcsak 10 évvel fiatalabb lennék!
2023. júl. 26. 18:07
 23/27 anonim válasza:

Kérdező, én becsülöm a szándékodat, de gondolj bele, hogy ez mekkora csapda annak a nőnek, aki ebbe belemegy.

A házasságok több, mint fele válással végződik. Ha ez történne veletek is, mondjuk úgy 7 év házasság után, akkor ott áll a nő, gyakorlatilag nem dolgozott soha, ellenben 7 éve háztartásbeli. Az életben nem lesz jól fizetett munkája, és azt annak köszönheti, hogy hozzádment és gondoskodott a háztartásról.

2023. júl. 26. 19:59
 24/27 anonim válasza:

Nem egészen értem a kérdést. Valaki más mennyasszonyát keresed? És aztán őt elvennéd feleségül?


Mert feltételezem, hogy azért annyit tudsz már az életből, hogy ha megismerkedsz egy nővel, akkor nem rögtön lesz a mennyasszonyod. Először csak ismerkedtek, aztán jártok, aztán a barátnőd lesz, aztán eljegyzed és aztán összeházasodtok. És mindeközben némi idő el is telik. És megismeritek egymást. És kiderülhet, hogy nem jó a kapcsolat.


Amúgy meg 23-as jót írt.

2023. júl. 26. 22:25
 25/27 anonim válasza:
ez szerintem egy ezoterikus téma
2023. júl. 27. 15:27
 26/27 anonim válasza:

25


Engem az ortodox zsidó házasságra emlékeztet. Esküvő előtt 1-2 randi (azzal, akit mindkét fél elfogadhatónak ítél első blikkre), aztán esküvő.


A netflixen volt egy mini sorozat erről, a címére nem emlékszem. New Yorkban élő, egyébként pont magyar gyökerekkel rendelkező ortodox zsidó férfi és nő házasodnak, a nő a főszereplő. 1 év házasság után le is lép.

2023. júl. 27. 23:37
 27/27 anonim válasza:

#26:

Hát néha azt gondolom a kommendált házasságokból legalább egy részéből lettek családok gyerekek.


Az öregjeink nagyrészt "ésszel" házasodtak. Összecsiszolódtak, megszerették egymást, nagyrészük még 80 évesen is imádja a párját.


Most nézz szét. Mi van?


Itt az rohadt nagy online tér. AMiben a VÉGTELENSÉGIG lehet keresni. Mert MINDENKINÉL van jobb. Nálad is és nálam is.


És sokan szerintem azt sem tudják mit keresnek, mert semmi sem elég jó. Aztán jön a 30-40-50-60 éves kor. És rájön az ember hogy elbacott valamit.


Ma a "szaporulatképes" emberek kb 40%-a szingli. És 30%-uk így is fog meghalni. Család és gyerek nélkül. És nem azért amit állandóan hallunk, mert az anyagiak miatt nem fér bele a család. Lófact. Nagyrészük azért marad szingli, mert soha nem "találja" meg akit "keres".


Szerintem amúgy ismerkedés terén tök beteg a társadalmunk (férfiak/nők)... Mert a kereslet és a kínálat képtelen egymásra találni. Mindneki valami nagyon "különlegesre" vágyik. Miközben saját maga teljesen átlagos. Valami lehengerlőt akar, hiszen "Ő megérdemli". Rengeteg szar hatás éri az embereket, és teljesen eltorzultak a valós értékek. SOkan képtelenek magukat átadni egy kapcsolatban, elköteleződni, saját magukat sem többre értékelni mint akivel randiznak.

2023. aug. 1. 10:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!