Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves lányok! Felkeltettem...

Kedves lányok! Felkeltettem az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Rögtön két "említésre sem méltó" információval indítanék...


1.: Fogszabályzót hordok, mivel a fogsorom kissé kusza.


2.: A bőrszínem kreol, mert félig marokkói származású vagyok...

Szóval ha a "szőke - kék szem" típust kedveled, nem én vagyok a te embered... (És ez még rímelt is!)


A testmagasságom 180cm, ehhez durván 65kiló párosul. Rendszeresen edzek, bár ez nem mutatkozik meg az alkatomon. Egyébként 23 éves vagyok.


Két egyetemre járok egyszerre, szóval időm mint a tenger... Nagyjából egy hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom, szerencsére már túl vagyok rajta. Kellene egy társ, egy lány aki valóban a lelki társam és nem csak a pénzemért szeret... Szóval a tipik "aranyásók" kíméljenek.


Szeretem a "fura" lányokat, a különcöket, a tipikus művészlelkelet.


A számomra ideális nőt egy szóval tudnám jellemezni: KEDVES...


Ez az emberi tulajdonság számomra fontos és nagyon vonzó. :)


Az külsőt tekintve az ízlésem vegyes... Vékony, molett, szőke, vörös, barna, fekete, magas, alacsony, kismellű, nagymellű, közepes mellű, hegyes mellű, kis vagy nagyfenekű vagy? nekem mindegy...


A lényeg, az ami igazán fontos, hogy milyen a lelked... Szóval ha betöltöttes a 18-at és felkeltettem az érdeklődésed, csak írj. :)



2023. okt. 8. 21:19
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Nagyon örülök, hogy őszintén, kertelés nélkül kiemelted valós anyagi helyzetedet. Azt is nagyra értékelem, hogy nem egy vén perverz 38 éves házasember vagy, aki kihasználva fiatal életkoromat, behálózva kihasználna engem. Hidd el, nem zavar, hogy egzotikusan vonzó külsőddel, szellemi és anyagi képességeiddel a gyk-n keresel új kapcsolatot, ez mindennapos dolog, csak a 30-asok, akik azt sem tudják mi az a közösségi élet, ezt nem értik. Kicsit félek, hogy elutasító leszel az életkorom miatt, pedig én 16 évesen felnőttnek érzem magam és ezt a jogomat csak a diktatúrában nem ismerik el. Ha gondolod, privátban küldök magamról képeket, hogy lásd, velem nem zsákbacicát vennél
2023. okt. 8. 22:45
 2/27 anonim válasza:
Nekem felkeltetted az érdeklődésem, de a tag-ek miatt és néhol a fogalmazás miatt trollkodásnak tűnik, így nem merek írni :(
2023. okt. 8. 23:17
 3/27 anonim válasza:

2-es

Ha lenyomsz szkanderben, elhiszem, hogy 16 éves lány vagy xd

2023. okt. 8. 23:42
 4/27 anonim válasza:
ez csak egy troll baszki. De a 2-es se semmi😂
2023. okt. 8. 23:46
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem is vártam más válaszokat... Ezen a platformon kihalófélben van az intelligens létforma... Egyébként meg k#rvára nem vagyok troll. Mondjuk ilyen kis suttyó 12-14 évesek véleménye egyáltalán nem érdekel. Szóval, lehet tiplizni. A mély szociális helyzetetekből fakadó szorongásaitokat és frusztrációitokat töltsétek ki valaki máson. Jah, hogy nincs körülöttek senki? 😆 Magányos kis szopógombócok vagytok akikkel a kutya nem foglalkozik és ezért kénytelenek vagytok a neten, arctalanul embereket csesztetni? Nos, ez nem az én problémám... Így jártatok! 😆
2023. okt. 9. 00:02
 6/27 anonim válasza:
Szerintem korai még egy új kapcsolatba ugranod, egy hónap kevés idő 3 évet feldolgozni. De sok sikert.
2023. okt. 9. 00:15
 7/27 anonim válasza:

Álljál már le és vegyél vissza az arcodból, te hülye,nyálas stréber! Mit képzelsz te magadról?

Segitek egy kicsit csak hogy tiszta legyen, tisztán lássál :

Először is :

Te írtál ki kérdést, senki nem kergetett az asztal körül így van?

-Így.

Te akartál itt ismerkedni, holott tudod, hogy itt lehetetlen. Vagy mit vartal? Hogy radir egy csaj és ráül a farkadra?

Te akarsz itt ismerkedni és ettől szánalmasabb nincsen. A csajod rájött hogy milyen szerencsétlen vagy , mert folyton elhanyagoltak aztán kihajitott, nem vagy meg túl rajta de a szex hiányzik ezért jöttél ide.


Kezdjük az elején : A fogszabi csak a lányoknak all jól, kicsit bzis..

A kusza fog meg azt jelenti h nem tudsz nyalni..

Dehogy vagy te marokkói, azt sem tudod hol van Marokkó, de ha tényleg az vagy, akkor erre se legyél büszke, anyád marokra fogta egy marokkói srác brokiját, ami eldurrant a puneszban, aztán te pedig egy nyári buli rossz vége lettél. Hat ez indokolja h miért itt próbálsz csajozni te szerencsetlen.


Edzel de nem látszik? Ilyeneket ne irj már le könyörgöm! Valamit rosszul csinalsz - időpocsékolás neked csak. Minek jársz akkor edzeni? Nem értem a hozzad hasonló hülyéket..


Két egyetemre jársz - megvan miért ment tönkre a kapcsolatod. Elhanyagoltak a csajod és keresett egy olyan pasit aki lehe5 h szakmunkás de minden este rommá dugta, raadasul nagyobb a farka is mint neked.

Ne a pénzéért szeressem. Ahhh, anyádék mindent akad toltak meked csak tanulnod kene ehelyett itt ismerkedsz… te vagy a család szegyenfoltja…neked nincs pénzed, az anyádéknak van


Szóval vegyes az ízlésed aha… szóval mindegy csak lyuk legyen, hiányzik a szex mindegy h molett v vékony aki radir megdugod.



Suttyó 12-14 éves? Sikeres ember vagyok, az autóm többet ér mint anyádék meg nagyanyádék meg az exbaratnőd háza együttvéve. És szoktam segiteni itt embereknek, ahogy ok is szoktak nekem, de te írtál ki hülye kérdést úgyhogy nem tudom mit vársz. Vagyis tudom szex hiányos van. De te írtál kín ilyen hülye kérdést , nem tudom mit vartal, de ha nem tűnt vna fel innen. Em lesz csajod!

2023. okt. 9. 00:32
 8/27 anonim válasza:
11-es. Szakadok mint az eső😂
2023. okt. 9. 00:42
 9/27 anonim válasza:
#11 Ez nagyon ráfért a kérdezőre! Jól kiosztottad. 😂😂😂
2023. okt. 9. 01:57
 10/27 anonim válasza:

én is kreol bőrű vagyok (magyar) és nekem a bús barna szemű barna hajú csajok tetszettek mindig.

viszont fun fact.. a kék szemű szőkék valahogy mindig leállnak velem dumcsizni.. nekik szerintem bejön a kreol csávó

pont mint a filmekben :D valahogy tetszenek nekik az egzotikumok/ egzotikusnak ható barna szemű srácok.

2023. okt. 9. 02:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!