Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves lányok! Felkeltettem...

Kedves lányok! Felkeltettem az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Rögtön két "említésre sem méltó" információval indítanék...


1.: Fogszabályzót hordok, mivel a fogsorom kissé kusza.


2.: A bőrszínem kreol, mert félig marokkói származású vagyok...

Szóval ha a "szőke - kék szem" típust kedveled, nem én vagyok a te embered... (És ez még rímelt is!)


A testmagasságom 180cm, ehhez durván 65kiló párosul. Rendszeresen edzek, bár ez nem mutatkozik meg az alkatomon. Egyébként 23 éves vagyok.


Két egyetemre járok egyszerre, szóval időm mint a tenger... Nagyjából egy hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom, szerencsére már túl vagyok rajta. Kellene egy társ, egy lány aki valóban a lelki társam és nem csak a pénzemért szeret... Szóval a tipik "aranyásók" kíméljenek.


Szeretem a "fura" lányokat, a különcöket, a tipikus művészlelkelet.


A számomra ideális nőt egy szóval tudnám jellemezni: KEDVES...


Ez az emberi tulajdonság számomra fontos és nagyon vonzó. :)


Az külsőt tekintve az ízlésem vegyes... Vékony, molett, szőke, vörös, barna, fekete, magas, alacsony, kismellű, nagymellű, közepes mellű, hegyes mellű, kis vagy nagyfenekű vagy? nekem mindegy...


A lényeg, az ami igazán fontos, hogy milyen a lelked... Szóval ha betöltöttes a 18-at és felkeltettem az érdeklődésed, csak írj. :)



2023. okt. 8. 21:19
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

vagy a szőkék kapósak.. de sztem ez baromság..

mind1 szóval túl sok ilyen koketáló szőke akart beszélgetni hogy ne legyen igaz a fenti hipotézisem.

2023. okt. 9. 02:17
 12/27 anonim válasza:

Figyelj, a 2-es vagyok. Én nem értem mi folyik itt. Akkor küldhetem a képeket? De ugye te is küldesz?

Dominik

2023. okt. 9. 02:39
 13/27 anonim válasza:
Kérdező, életkorban jó vagyok, érdekelne a dolog. Örülök, hogy elfogadó vagy, mert én bizony fiúnak születtem. Ha gondolod, írj.
2023. okt. 9. 03:18
 14/27 anonim válasza:
Egyenesen azt is irhattad volna, hogy sekszpartnert keresek és lehet, hogy még akadt is volna valaki. Az ilyen kamugepek kb senkit sem erdekelnek.
2023. okt. 9. 04:13
 15/27 Hellmano válasza:

A valós szöveg.


Rögtön két "említésre sem méltó" információval indítanék...



1.: Kivehetős protkót hordok, mivel fogsorom nincs



2.: A bőrszínem kreol, mert félig cigány származású vagyok... (na jó teljesen)


Szóval ha a "szőke - kék szem" típust kedveled, nem én vagyok a te embered... (És ez még rímelt is!)



A farkam a hátam közepétől mérve 18cm, ehhez durván 6,5 cm átmérő párosul, ha berakom mellé 3 ujjamat. Rendszeresen masztizok, bár ez nem mutatkozik meg a teljesítményemen. Egyébként 23 éves vagyok, vagyis annyinak mondom magam.



Két általános suliba járok estin egyszerre, szóval időm mint a tenger... Kapcsolatom, még soha nem volt... szerencsére már túl vagyok rajta. Kellene egy társ, egy lány aki valóban lány és nem csak a pénzemért szeret... Szóval a tipik "bányászok" kíméljenek.



Szeretem a "fura" lányokat, a különcöket, nem baj, ha farkad van, de lány legyél.



A számomra ideális nőt egy szóval tudnám jellemezni: NEDVES...



Ez az emberi tulajdonság számomra fontos és nagyon vonzó. :)



Az külsőt tekintve az ízlésem vegyes... Vékony, molett, szőke, vörös, barna, fekete, magas, alacsony, kismellű, nagymellű, közepes mellű, hegyes mellű, kis vagy nagyfenekű vagy? nekem mindegy...szúrnám mindet ebben a sorrendben.



A lényeg, az ami igazán fontos, hogy milyen a melled... Szóval ha betöltötted a 12-őt és felkeltettem az érdeklődésed, csak írj. :)

2023. okt. 9. 11:53
 16/27 A kérdező kommentje:
Kedves #11-es... Az a baj, hogy ennyire prosztó, alpári, barbár hozzászólásra én nem tudok érdemben válaszolni. 😆 Ha neked ez a humor, csak sajnálni tudlak... 😆 Kis panelproli... 😆 Betalált a hozzászólásom mi? Sikeres ember vagy??? 😆😆😆 A kocsid többe kerül mint a házam? 😆😆😆 Persze... A kis rozsdás Fiat Puntódra én azért nem lennék ilyen büszke. 😆😆😆 Én nem dolgozok??? Ezt hol olvastad? 😆😆😆 Remélem szüzen fogsz meghalni, te kis suttyó. 😆
2023. okt. 9. 13:28
 17/27 A kérdező kommentje:
#23-as... Nagyon sokat dolgozhatsz, ha egész nap ezen az oldalon lógsz. 😆😆😆😆😆 Nagyon betaláltál, hűha... 😆😆😆😆 Viszont meglepődtem... Nem hittem volna, hogy vannak még ebben az országban ennyira tanulatlan, parlagi emberek... Ezt a mély társadalmi kultúrát kell óvni a menekültektől! 😆😆😆😆
2023. okt. 9. 13:46
 18/27 anonim válasza:

Nem hittem volna hogy vannak még ilyen emberek akik itt akarnak ismerkedni hiába írtad ki szépen a kérdést mármint a kérdésed első sorát végülis megcsillantottad a tajparaszt tudasod.

Nem az a lényeg mennyit dolgozok hanem az hogy mennyit keresek. ;)

2023. okt. 9. 13:59
 19/27 A kérdező kommentje:

Hát persze...😆😆😆 Megfelelő végzettség nélkül (neked a általános iskola elvégzése is komoly kihívást jelenthetett) a beled is ki kell hajtanod ahhoz, hogy megélj... Jah! Hogy nincs munkád? Miért? Kirúgtak, mert nem tudták elviselni a savanyú képed? Vagy már arrafelé idén nem keresnek napszámost? 😆


A "tajparaszt" stílus pedig pont téged jellemez... Abból ítélve, amilyen hozzászólásokat írtál, egy tanulatlan, műveletlen tuskó vagy... Gratulálok!

2023. okt. 9. 15:13
 20/27 anonim válasza:

Srácok, ne izmozzatok már itt, ez mindkét oldalról borzasztó szánalmas.

Inkább beszéljetek meg egy randit, ott mindketten levezethetitek a frusztációt.

2023. okt. 9. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!