Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kedves lányok! Felkeltettem...

Kedves lányok! Felkeltettem az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Rögtön két "említésre sem méltó" információval indítanék...


1.: Fogszabályzót hordok, mivel a fogsorom kissé kusza.


2.: A bőrszínem kreol, mert félig marokkói származású vagyok...

Szóval ha a "szőke - kék szem" típust kedveled, nem én vagyok a te embered... (És ez még rímelt is!)


A testmagasságom 180cm, ehhez durván 65kiló párosul. Rendszeresen edzek, bár ez nem mutatkozik meg az alkatomon. Egyébként 23 éves vagyok.


Két egyetemre járok egyszerre, szóval időm mint a tenger... Nagyjából egy hónapja ért véget egy 3 éves kapcsolatom, szerencsére már túl vagyok rajta. Kellene egy társ, egy lány aki valóban a lelki társam és nem csak a pénzemért szeret... Szóval a tipik "aranyásók" kíméljenek.


Szeretem a "fura" lányokat, a különcöket, a tipikus művészlelkelet.


A számomra ideális nőt egy szóval tudnám jellemezni: KEDVES...


Ez az emberi tulajdonság számomra fontos és nagyon vonzó. :)


Az külsőt tekintve az ízlésem vegyes... Vékony, molett, szőke, vörös, barna, fekete, magas, alacsony, kismellű, nagymellű, közepes mellű, hegyes mellű, kis vagy nagyfenekű vagy? nekem mindegy...


A lényeg, az ami igazán fontos, hogy milyen a lelked... Szóval ha betöltöttes a 18-at és felkeltettem az érdeklődésed, csak írj. :)



2023. okt. 8. 21:19
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Fúú, èn szakadtam a röhögèstől mire ezt vègigolvastam. A 28-as a vègèn irtóra betalàlt, gratulàlok.
2023. okt. 9. 15:50
 22/27 anonim válasza:
#24 Hát, ne nagyon lottózz, mert ha ott is ilyen sikerrel tippelgetsz, akkor elég veszteséges hobbi lesz. :)
2023. okt. 10. 11:30
 23/27 anonim válasza:

6.


Hátra edzettem 40 kilóval. Kit kell lenyomni?:)


23/N

2023. okt. 10. 12:19
 24/27 anonim válasza:
Kérdező, amúgy ha fele ennyi energiát fektetsz abba, hogy itt mindenkinek egyesével válaszolsz, mert betalált a mondókája és ezt az energiát abba fekteted bele hogy pl a való életben (nem itt) keresel egy csajt akivel elmész randizni, már lehet hogy rég lenne valakid ismét. Csak úgy mondom.
2023. okt. 10. 21:45
 25/27 anonim válasza:
Szerintem a gyk nagy hibája, hogy nem lehet a hasznos-nem hasznos mellett humoros-nem humoros értékelést fűzni a kommentekhez
2023. okt. 11. 01:47
 26/27 anonim válasza:

Beteg vagy ember,nagy a szàd de ekkora nyomorékot ha valóban itt akarsz ismerkedni...

Ekkora nyomorék férget ritkán találni,remélem egy nő nem lesz ilyen szerencsés hogy megkapjon.

Örülj ha életedben egy utcai r1b@ncot találsz,akit megtudol dgni.


Férfi létemre addig vernélek amíg szuszoksz.

2023. okt. 11. 22:57
 27/27 anonim válasza:
Egy hónap telt csak el a hároméves párkapcsolatod óta, és nem hogy már bele akarsz ugrani egy új "párkapcsolatba" (az a kulcsszó nagyon fura), de ráadásul a gyakorin csinálod :DDD mindennek a legalja, de tényleg
2023. okt. 11. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!