Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit tegyek ha egy sráccal...

Mit tegyek ha egy sráccal ismerkedem és azt érzem, hogy a srác nem csak felém hanem egy legjobb barátnője felé is érdeklődik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel egy buliban ismerkedtem meg, ahol kavartunk. Megadta a facebookjat es azóta (2hónapja) minden nap beszélünk és mostmár egyre mélyebb témákat is érintünk viszont a távolság miatt ( 3 órára lakunk egymástól) nem tudtunk újratalálkozni. Fel szokott hívni telefonon és azt érzem egyre közelebb kerülünk egymáshoz, ahogy egyre jobban megismerem.

Viszont van egy lány ismerőse, akiről tudom, hogy régen kavartak de elvileg csak barátok, én viszont nem hiszek a fiú-lány barátságban. Szerintetek mit csináljak?

Ha a fiú mesélt nekem erről a barátnőjéről akkor az jó jel?



nov. 14. 22:38
 1/4 anonim válasza:
Ha már most nem tudsz bízni benne, akkor bukta a dolog.
nov. 14. 22:46
 2/4 anonim válasza:

"Ha a fiú mesélt nekem erről a barátnőjéről akkor az jó jel?"

Igen, nálam legalábbis az lenne. Ha bizalmasabb témákba is beavat, az azt jelenti hogy közel érez magához annyira hogy személyesebb témákat is megosszon veled. Viszont az első válaszolónak van igaza abban, hogy ha már akkor féltékeny vagy mikor még nem is vagytok együtt, akkor ennek nem lesz jó vége. Inkább próbálj kezdeményezni és "beelőzni" azt a másik lányt :)

nov. 15. 00:28
 3/4 anonim válasza:

'hogy régen kavartak de elvileg csak barátok'

Csak számíts rá, hogy lehet nem csak barátok. Én csak azzal kezdek az életemben, akiről tudom, hogy 1000% én vagyok. Nem akarok semmilyen drámába kerülni, és olyat akarok, aki biztosan engem akar. A fiúval sokat beszélnék a helyedben mindenről, mielőtt bármilyen kapcsolatba fognék, és érdeklődnék fiú ismerősöktől is, hogy milyen ember ő, de indirekten, mintha csak sztorizgatás lenne.


Ha már harcolni kell másik lánnyal, akkor már fixen dráma lesz a kapcsolatban. Bár ez sok lánynak imponál, hogy verseny van, hogy közben, vagy nemrég mást dugott, és jobban szeretik az izgalmat és a fájdalmat mint a nyugalmat és biztonságot. Ha így vagy vele, akkor nyomasd.

nov. 15. 10:14
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat!

Igazabol nem vagyok feltekeny inkabb csak szeretnek tudni rola hogyha van valami koztuk akkor en nem szeretnek ebbe belefolyni es nem akarom huzni a sajat es a masik idejet sem. Viszont ha tudom hogy en vagyok most a kiszemeltje akkor nyilvan nem gyanakszom a barataira.

nov. 20. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!