Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Párkapcsolat autó nélkül?

Párkapcsolat autó nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan nőkkel ismerkednék, akiket nem érdekel az autó, a vezetés. Engem sem érdekel ferfikent. Gyerek születése után sem. Tudom ez a ritkább eset. Az, hogy egy kapcsolatban egyik felet sem erdekli még ritkább.

dec. 1. 07:16
1 2
 1/19 anonim válasza:

Ez nem érdek kérdése. De pl az asszonyt hogy viszed szülni? Vagy a bébit orvoshoz?


Megoldható persze minden, csak autó nélkül elég fos.

dec. 1. 07:40
 2/19 anonim válasza:
Autó elpuhít a tömegközlekedés megedz .
dec. 1. 08:00
 3/19 anonim válasza:

Attól hogy nem érdekel, egy kényelmes élethez kell.

Azzal még nem is lenne baj ha nem tudnád megadni, mert mondjuk csóró vagy, nem lehet mindenkinek mindenre pénze. De hogy megtehetnéd, de nem vagy hajlandó, az elég gáz...

dec. 1. 08:21
 4/19 anonim válasza:
Igen, egy bizonyos kor felett már jobban elvárás a lányok felől egy autó, persze nem mindenkinél szempont. Meg lehet oldani nélküle is, de sokszor nagyon hasznos tud lenni ha van (nagybevásárlás, kirándulás, valakit be kell vinni az orvoshoz stb)
dec. 1. 08:40
 5/19 anonim válasza:

Minket sem érdekel, bár mi nem tervezünk gyereket. Én pedig nagyon jól elutazgatok így is.


35/F

dec. 1. 09:14
 6/19 anonim válasza:

Van egy gyerekunk, 8 eve vagyunk hazasok a ferjemmel, nincs autonk. Ferjemnek meg csak jogsija sincs, nekem van, de nem szeretek vezetni.

Van elet igyis, csak az kell hozza, hogy ne az isten hata mogott kettovel elj. Mi eleg frekventalt reszen elunk a varosnak, minden kozel van hozzank, gyalog is sokat jarunk, de szoktunk tomegkozlekedni is, nem veszes. Bevasarlast rendeljuk, nem cipekedunk.


Egyedul nyaralni elmenni maceras, azt alairom, korlatozottak a lehetosegek es a cucc mennyiseg, amit magunkkal tudunk vinni. De pl ha repulovel megyunk valahova, az sokkal egyszerubb, oda ugyse vihetjuk el a fel hazat.

dec. 1. 09:15
 7/19 anonim válasza:

"De pl az asszonyt hogy viszed szülni?"

Van a mentő nevű dolog, amit az ilyen helyzetekre találtak ki. Ráadásul neki még indokolt esetben elsőbbsége is van.

dec. 1. 09:18
 8/19 anonim válasza:

6-os vagyok, egyebkent en konkretan besataltam a korhazba szulni es haza is gyalog jottunk. :D

Persze nyilvan mert 5 perc seta, ez ritka, de mi igy oldottuk meg. A fajasok ellenere is siman tudtam menni, csak megalltunk parszor 😅 De talan meg jot is tett a mozgas, mert nagyon gyorsan megszultem.

De vannak autoval rendelkezo barataink, ok is be tudtak volna vinni, ha ugy van, illetve lehet mentot is hivni.

dec. 1. 09:20
 9/19 anonim válasza:

Szülni azé nem járunk havonta, lássuk be.


Nagybevasarlashoz nem árt, de Budapesten házhoz is kérheted.


Marad a nyaralás. Az is egyszer van egy évben. Mármint általában.


Tehát, el lehet lenni nélküle.


Mondjuk nekünk is van, de a férjem használja. Kettőt nem tartunk fenn, elvagyok a BKV - val, és a gyerekünk is egyelőre. (úgy jár suliba).


De az autó kényelmes, az biztos.

dec. 1. 09:28
 10/19 anonim válasza:
Csak a szokásos életképtelen autósok. Lassan már a vécére sem tudnak menni nélküle, és minden olyasmi lehetetlen nekik autó nélkül, amit a tömegközlekedők lazán megoldanak.
dec. 1. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!