Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Lányok! Titeket zavar ha egy férfi leszólít az utcán vagy esetleg még örültök is neki?

Figyelt kérdés
dec. 19. 12:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:

Attól függ...


Volt olyan tavaly nyáron - július közepe táján - hogy egy trolibusz megállóban komikust játszott nekem egy férfi. Az tetszett.


De nem minden esetben tudok örülni. Ha éppen nyitott vagyok pillanatnyilag, akkor esetleg értékelem.

dec. 19. 13:29
 2/49 anonim válasza:
Alapesetben zavar, mert a legtöbb elég bunkón csinálja. Ritka esetben, ha szimpatikus, pozitív a szöveg stílusa, akkor sem örülök, de nem érzem problémának.
dec. 19. 14:09
 3/49 anonim válasza:
A normális, intelligens férfiak nem szólítanak le nőket az utcán. Kivétel erősíti a szabályt. Általában prolik szokták, elég közönséges stílusban, aminek a nők többsége nagyon nem örül, már csak a kellemetlen szituáció miatt se. Az a lány/nő aki szereti az ilyesmit, az szintén közönséges. Ha beéred velük, akkor bejönnek a számításaid. De az értelmes nők menekülni fognak tőled, ha csak úgy leszólítod őket....
dec. 19. 14:30
 4/49 anonim válasza:
Zavar
dec. 19. 14:53
 5/49 anonim válasza:
És akkor ugyanitt írj ki egy kérdést hogy miért nem szólítanak le a férfiak nőket személyesen és azok lesznek a válaszok hogy olyan jó lenne ha csinálnák. Nem is kell kérdést kiírnod ha visszakeresed volt jó pár példa, az ilyenek alatt az van zavarja őket és ne amúgy meg rendszeresen az van miért nem személyesen. Sose fogsz korrekt választ kapni ez is olyan mint a lottó addig próbálkozol ugyanazzal a kombóval míg be nem jön. Ha folyamatosan utcán szólítasz le valakit egyszer majd csak be jön.
dec. 19. 15:00
 6/49 anonim válasza:

Ha csak odapattan elém és megszólít, miközben a bevásárló listát mormogom magamban, vagy nagy gondolkodásban vagyok, akkor kifejezetten zavar és tehernek is érzem. (Bárhogy nézne ki, mielőtt még belém köt valami, hogy egy jó pasi biztos leszólíthatna)


Ha volt némi szemezés, összemosolygás a leszólítás előtt --> még örülnék is neki, hisz én is kifejeztem, hogy nyitott vagyok

dec. 19. 15:17
 7/49 anonim válasza:
#6-os írja jól! Legyen előtte szemezés vagy flört.... ha a nő vissza mosolyog, vagy flörtöl veled, az egy jel lehet, hogy benne van, ha nem viszonozza akkor meg kár erőltetni a dolgot. Így legalább nem sülsz fel, nem azt mondom, hogy 100%-ig biztosra mész, de egészen más, mintha csak úgy "oda pattansz". Mert abból az érződik, hogy ilyen nyomulós, rámenős valaki vagy. Azt javasolnám, hogy mielőtt leszólítasz egy vad idegen nőt, próbálj meg flörtölni vele.
dec. 19. 15:35
 8/49 anonim válasza:
Nesze neked 2023. Így írjátok legközelebb pasiknak, hogy lehet élőben, nem neten ismerkedni...
dec. 19. 15:36
 9/49 anonim válasza:
Atyaúristen....
dec. 19. 15:51
 10/49 anonim válasza:
#8: 2023-ban már semmi nem jó, csoda, hogy pedofilnak nem hívnak, ha leszólítasz valakit
dec. 19. 15:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!