Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Titeket zavar ha egy...

Lányok! Titeket zavar ha egy férfi leszólít az utcán vagy esetleg még örültök is neki?

Figyelt kérdés
dec. 19. 12:52
1 2 3 4 5
 41/49 skorpióBB válasza:
dikh, a frusztrált dagadékok nem maradtak a putritopikban :D
dec. 26. 12:40
 42/49 anonim válasza:
#41 Így-így!
dec. 26. 14:09
 43/49 anonim válasza:
Mert a #41-es egy kicsit sem frusztrált, és egyáltalán nem foglalkozik vele mi mások véleménye. xD.
dec. 26. 14:28
 44/49 skorpióBB válasza:
én nem foglalkozom vele, bár a kigúnyolása a beteges hazudozóknak is számíthat foglalkozásnak a szélsőségesek szerint :D
dec. 26. 14:31
 45/49 anonim válasza:

#44 Kik hazudtak betegesen?

1. a lányok akik azt írták, hogy nem örülnek ha az utcán leszólítja őket egy férfi


2. A férfiak akik azt írták, hogy emiatt nem lehet ismerkedni?


3. Vagy azok akik leírták, hogy egyáltalán sehol nem lehet ismerkedni?

dec. 26. 14:34
 46/49 anonim válasza:

#45 Egyáltalán, sehol sem lehet ismerkedni?

Kérlek, fogadd őszinte sajnálatomat!

dec. 26. 14:57
 47/49 anonim válasza:
#46 Te most valami agybeteg vagy, vagy mi a probléma? Szerinted én írtam 46 kommentet? Olvasd végig a hozzászólásokat, és azokból emeltem ki a 3 fő "csoportot." Én az ilyen birkákat sajnálom, akik a kontextus értelmezése nélkül vakon óbégatnak bele a világba.
dec. 26. 15:48
 48/49 skorpióBB válasza:
#45 a frusztrált dagadékok, akik idejöttek a putritopikból, csak hát itt "saaaajnossssss" nem tudnak minuszolgatni :D
dec. 27. 09:09
 49/49 anonim válasza:

Én írtam mind a 49 hozzászólást engem üssetek!

Egyébként a vicc az, hogy van az a fajta férfitípus akire nemhogy ez az undorodó kaffogás nem megy a kényes kislányoktól hogy rá mert nézni mit képzelt, hanem még kifejezetten el is várná sőt szugerálná meg áradozna a barinőknek hogy jöjjön ide jöjjön ide ahh jöjjön ide! Csak hát pechükre ez a típus meg pont nem fog rászorúlni, hogy az utcáról mindenféle csitri kislányokat, vagy durcás bálnákat leszólítson. Hatalmas pech :D

dec. 27. 11:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!