Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit vár az a férfi,aki leszólí...

Mit vár az a férfi,aki leszólít egy lányt,vagy nőt és közli vele hogy közösülhetnének?Hogy a lány majd azt mondja jó?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés azért jutott eszembe mert az előbb olvastam egy 2 évvel ezelőtti történetet,hogy egy lány ment hazafelé a busszal késő este és a buszon a sofőr leszólította.Kérdezte a lánytól meddig megy,ő mondta hogy a következő megállónál leszáll,erre a sofőr mondta neki,akkor már nincs ideje elcsábítani.Aztán megkérdezte a lányt,nem e megy vele még egy kört,a lány mondta hogy nem,erre a sofőr azt mondta neki hogy pedig dughatnának egyet.A lány mondta,akkor biztos nem és írta hogy ezután remegve szállt le a buszról.De ha már leszólította a lányt,miért nem kért inkább tőle valami elérhetőséget?Mit várt ettől a dughatnánk egyettől?Egyébként a sofőr tagadta hogy ezt mondta volna a lánynak,be volt kamerázva a busz,de csak kép készült, hangfelvétel nem.Úgy tudom a sofőrnek nem is lett semmi baja ebből,ha jól tudom csak figyelmeztették.

2020. okt. 22. 13:49
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
A sofőr lehet úgy volt vele,egy próbát megért,de a lányt megviselhette az eset.
2020. okt. 22. 13:52
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Én is kaptam már ilyen "ajánlatokat". Sok az ostoba és kétségbeesett ember, aki már ezzel is próbálkozik, mert nem nincs mit veszítenie és nem fontos számára az alapvető udvariasság.

Mondjuk azt se értem, hogy hiheti valaki, hogy bárki megad neki egy elérhetőséget, csak mert kérte. Alapvető szabály, hogy ismeretleneknek nem adunk meg elérhetőséget, kivéve, ha esetleg nagyon szimpatikus.

22/L

2020. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
6%
A nők szeretik sajnaltatni magukat.
2020. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

#1

Hidd el, senkit nem visel meg egy bunkó ember. A többség vállat von, hogy ma is látott egy idétlen pancsert, és ennyi.

22/L

2020. okt. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 a lány állítólag egy rokonának mesélte el a történetet és az írt panaszlevelet a Bkk-nak.Vagy volánbusznak.
2020. okt. 22. 13:59
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
4-es, engem is zaklatott már buszsofőr este a buszon. Igenis meg tud viselni, ha valaki szexuális tartalmú megjegyzéseket tesz rád, miközben kiszolgáltatott helyzetben vagy (jelen esetben egy buszon, amit a zaklatód vezet).
2020. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Hát figy, azért elég sok laza nő van.

Nekem rendszeresen tesznek ajánlatot, szal bármit el tudok képzelni.

2020. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 TR75 ***** válasza:
24%

#2

"kivéve, ha esetleg nagyon szimpatikus"

Na, igen. Amit szabad nagy Jupiternek...

Kellene némi következetesség.

2020. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
34%

Van akinél bejön. Én pl benne lennék ha tetszik a pasi és épp nincs párom. Nem esik senkinek semmi baja egy olyan dologból amit mindkettő szeretne és élvez. Ez még nagyon messze van a zaklatástól, megkérdezte és ennyi.

Én is remegnék a félelemtől ha rám zárná az ajtókat és erőszakoskodna az akaratomon kívül, de ha csak megkérdrzi hogy benne lennék-e, majd elfogadja ha nemet mondok, még nem bűn.

2020. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

8, miért is kéne következetesség? Le kéne feküdnünk válogatás nélkül mindenkivel akinek bejövünk?

Nekünk nincs választási lehetőségünk hogy kihez szeretnénk közelebb kerülni, csak a férfiaknak?

Ha hozzád odamenne egy 150 kilós nő akinek ki vannak rohadva a fogai, lefeküdnél vele? Nem. Mert jogod van eldönteni hogy kit dugsz meg és kit offolsz. Ahogy nekünk nőknek is jogunk van ehhez.

2020. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!