Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megpróbálom a lehetetlent, de...

Megpróbálom a lehetetlent, de kapcsolatot keresnék itt! Van olyan fiatal hölgy aki vevő lenne ilyesmi célú ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Első sorban természetes csak beszélgetés, hogy egyáltalán van-e szimpátia.. Anélkül amúgy is nehéz lenne.



Rólam röviden és felületesen:


25 leszek pár héten belül.


Pest megyei vagyok, Budapesten szeretem a legtöbb időt tölteni.


173 cm vagyok (sajnos nem egy égimeszelő)


76 kg (Ez még csökkenőben)

Szóval átlagos test(Nem pocakos apu)


Barna haj, barna szem, világos bőr


Barátaim, ismerőseim szerint nem egy Kalvin Klein modell, de jóképű.



Inkább introvertált személyiség vagyok. Nem járok bulikba, vagyis igen, de kb csak dolgozni.


Jobban kedvelem a kis társasági/kettesben szervezett programokat. Szeretek kirándulni, sétálni, moziba, színházba járni. De bármilyen kiállítás vagy múzeum is szóba jöhet. De egy otthon bekuckózós filmezést, közös főzést, vagy bármilyen társasjátékot sem vetek meg.



Ideálom alapvetően nincs.


Szóval, lehetsz szőke, barna, festett, rövid, hosszú hajú. Sportos, vagy picikét husisabb. De akár Szemüveges, tetovált, piercinges is. Igazból talán annyi kikötésem lenne, hogy ne legyél nehezebb nálam.(Igen gonosznak tűnhet... De azért, ha lehet szeretném felkapni néha a párom.)


Illetve ne dohányozz kérlek.(De ha épp leszokásban vagy, akkor természetesen belefér!) Alkohol is belefér, én is szoktam néha.



Köszönöm mindenkinek aki ír/válaszol a kérdéshez. (Igen.. Trollok is jöhetnek, úgy is lesz aki nem bírja ki. Nyugodtan élje ki magát itt mindenki akit csak szeretné.)


jan. 19. 21:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Lemaradt, de természetesen, ha úgy alakul, képcsere is beleférhet az idő és a beszélgetés előrehaladtával!

(Mert tudom, hogy mindenkinek fontos, hogy külsőleg is vonza a másik.)

jan. 19. 21:14
 2/23 anonim válasza:
ki kérem magamnak én vagyok a dagadt 111 kg 175 cm a mérleg azt mondja mikor rá állok hogy állatokat nem mérek. a kérdező teljesen OK.
jan. 19. 21:27
 3/23 A kérdező kommentje:

#2-es. Hát, igen. Tisztában vagyok vele, hogy egyáltalán nem megfelelő még a súlyom a magasságomhoz!:)

Emiatt is dolgozom azon, hogy csökkenjen!


De köszönöm a kedves kommentet! Bár semmi újjal vagy hasznossal nem szolgált. De, attól még köszönöm.:D

jan. 19. 21:38
 4/23 A kérdező kommentje:

#2-es.

Egyébként, BMI szerint még a "túlsúly" határértéke alatt vagyok. Szóval, messze nem vagyok kövér. :D


De! Ettől függetlenül van amit még le kell dolgoznom. Ezt nem tagadom.


De ettől függetlenül, noha trollok is jöhetnek, mert oda van írva, attól még lehetne finomabban fogalmazni. Hiába anonim itt minden.:D


De mondom, természetesen köszönöm a válaszokat! Nem fogok negatív értékelést adni természetesen. A modor egy dolog amúgy is.

jan. 19. 21:48
 5/23 anonim válasza:
#6 Ja, csak mondjuk az egészségi állapotod nem ismeri a BMI-t. 18-as BMI felett már bőven lehet számítani cukorbetegségre, szívelégtelenségre, ízületi problémákra, stb.
jan. 19. 21:54
 6/23 anonim válasza:
5-ös, te miket beszélsz? 18 alatti BMI esetén kifejezetten soványnak számít az illető! Az általad említett problémák nem csak a BMI-től függnek, hanem a táplálkozástól és az életmódtól is.
jan. 19. 22:46
 7/23 anonim válasza:
#6 Így van. A sovány a normális!! Az az egészséges.
jan. 19. 22:54
 8/23 anonim válasza:

#7: 18,5 és 24,9 közötti a normális testsúly, az alatt sovány, ami nem normális, de ne zavarjon.

[link]

[link]

jan. 19. 22:57
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket egyébként! Az úriember kommentjei, akinek eddig én is válaszoltam eltűntek. Mi miatt? Törölték őket? :/
jan. 19. 23:10
 10/23 anonim válasza:
#9: A trollkodó, beszólogató válaszokat a moderátorok törölni szokták, ha jelentik őket.
jan. 19. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!