Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Megpróbálom a lehetetlent, de...

Megpróbálom a lehetetlent, de kapcsolatot keresnék itt! Van olyan fiatal hölgy aki vevő lenne ilyesmi célú ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Első sorban természetes csak beszélgetés, hogy egyáltalán van-e szimpátia.. Anélkül amúgy is nehéz lenne.



Rólam röviden és felületesen:


25 leszek pár héten belül.


Pest megyei vagyok, Budapesten szeretem a legtöbb időt tölteni.


173 cm vagyok (sajnos nem egy égimeszelő)


76 kg (Ez még csökkenőben)

Szóval átlagos test(Nem pocakos apu)


Barna haj, barna szem, világos bőr


Barátaim, ismerőseim szerint nem egy Kalvin Klein modell, de jóképű.



Inkább introvertált személyiség vagyok. Nem járok bulikba, vagyis igen, de kb csak dolgozni.


Jobban kedvelem a kis társasági/kettesben szervezett programokat. Szeretek kirándulni, sétálni, moziba, színházba járni. De bármilyen kiállítás vagy múzeum is szóba jöhet. De egy otthon bekuckózós filmezést, közös főzést, vagy bármilyen társasjátékot sem vetek meg.



Ideálom alapvetően nincs.


Szóval, lehetsz szőke, barna, festett, rövid, hosszú hajú. Sportos, vagy picikét husisabb. De akár Szemüveges, tetovált, piercinges is. Igazból talán annyi kikötésem lenne, hogy ne legyél nehezebb nálam.(Igen gonosznak tűnhet... De azért, ha lehet szeretném felkapni néha a párom.)


Illetve ne dohányozz kérlek.(De ha épp leszokásban vagy, akkor természetesen belefér!) Alkohol is belefér, én is szoktam néha.



Köszönöm mindenkinek aki ír/válaszol a kérdéshez. (Igen.. Trollok is jöhetnek, úgy is lesz aki nem bírja ki. Nyugodtan élje ki magát itt mindenki akit csak szeretné.)


jan. 19. 21:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
#10 Oh akkor értem. Akkor valaki innen jelentette, én nem tettem, mert végülis odaírtam, hogy lehet trollkodni is. :"D
jan. 19. 23:45
 12/23 anonim válasza:
Vagyonodat elfelejtetted odaírni, akkor több csaj rádírt volna
jan. 20. 05:53
 13/23 anonim válasza:
Gondolom, nem nagyon tolakodtak a csajok. Mondjuk máshol is ez van, neten képtelenség ismerkedni, de élőben sem könnyű.
jan. 20. 12:32
 14/23 A kérdező kommentje:
#12 Hát, ha valakit az anyagi helyzetem érdekel legfőképpen, akkor azt már ott megette a fene. :D
jan. 20. 13:18
 15/23 A kérdező kommentje:

#13-as. Igen, eltaláltad! :)

Nem tolongtak. De abszolút nem baj!

Tettem itt ezzel az oldallal egy próbát, mert annó volt ismerősöm akinek bejött.


Az, hogy nekem nem, sokmindenttől függ. Lehet nem írtam le elég dolgot, vagy a fogalmazásom nem fogta meg a szebbik nemet. Ez ilyen. Nem keseredtem el kicsit, mert nincs miért. A kérdésem úgyis itt marad. Bármikor írhat hozzá úgyis bárki. Én meg megyek tovább, kipróbálok majd más helyeket is.:D

jan. 20. 13:21
 16/23 anonim válasza:
#15 Én pl. azért nem írtam, mert semmit nem írsz arról, hogy hány éveseket keresel, csak hogy te mennyi vagy. Mivel a többség 25-től 60 éves korig 16 éves csajokat keres, így valószínűleg te is, mert nem írtál mást. És annyi már elmúltam. :-*
jan. 20. 18:07
 17/23 A kérdező kommentje:

#15-ös Oh, elnézést! Bár, ezért jó, hogy lehet kommentelni, mert meglehet kérdezni ezeket az infókat is, vagy lehet jelezni, ha valami lemaradt.


De egyébként a keresett korosztály értelemszerűen nem a kislányokat takarja, mivel a kiírásban is "Fiatal hölgyek" szerepelnek. Egy kislány pedig még nem hölgy.


De, hogy konkrét legyek, akkor minimum 20-24 éves fiatal hölgyekkel beszélgetnék első sorban szívesen.(Természetesen nem kőbe vésett számok ezek sem, csupán irányadóak.)


S köszönöm az észrevételt még egyszer! :D

jan. 20. 18:55
 18/23 anonim válasza:

#17 Senki nem fog itt egyenként mindekitől végigkérdezgetni mindent, ezért érdemes neked leírni minél több alapvető infót.

Ez így még mindig nem tiszta. A 20-24 a minimum? Vagy a 20 a minimum és a 24 a maximum? Hiszen te is már lassan 25 vagy... Lefelé megengedett 5 év korkülönbség, de a veled egyidős már túl öreg?

jan. 20. 19:18
 19/23 anonim válasza:
#15: Hajrá, de szerintem ne fűzz nagy reményeket a netes ismerkedéshez. A nők nagy része a való életben simán találhat kapcsolatot is, dugópajtit is, ha csak kicsit is jól néz ki, és ha eléggé nyitott. A netes nők max. unaloműzésre használják a netet, ideig-óráig esetleg jó leszel nekik, de aztán eltűnnek. A 13-as voltam.
jan. 20. 19:20
 20/23 A kérdező kommentje:

#18-as


Minimum 20-24 éves legyen valaki igen. Szóval a minimum kor aminek örülök az az, ami a 20 és a 24 éves kor között van. S mint ahogy olvashattad, ez egyfajta iránymutatás. Aki úgy érzi, hogy számára belefér az én korom az írhat. Vagyis, lehet a másik fél nyugodtan 18 vagy 19 vagy akár 25 vagy 26 vagy 27 is akár, ha úgy érzi, hogy van értelme egy nála fiatalabb, vagy egy vele egykorú emberrel kezdenie.


Remélem így már kellőképpen megválaszoltam a kérdést. :)

jan. 20. 19:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!