Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek amikor...

Hogyan ismerkedjek amikor online nem megy és személyesen sem? 41F

Figyelt kérdés

Nos nem vagyok túl fényes anyagi állapotban meg az elmúlt több mint 16 évet is egyedül töltöttem

Elment az idő a fejem felett úgy, hogy fiatalemberből egy kiégett középkorú lettem

Nemtudom jönnek a nők szembe az utcán vagy ott vannak üzletekben és képtelen vagyok bármit is mondani nekik

Nagyon hiányozna egy nő de az összes társkereső halott, a személyes ismerkedés meg nem nagyon megy mivel én nem látom ezen nőkön az akaratot, egy mosolyt se képesek varázsolni az arcukra és megmondom az öszintét én meg így 16 év alatt belefáradtam ebbe az egészbe (sőt már az első 4 év után belefáradtam)

A volt ismerőseim is akikhez már nincs közöm azok is engm üldöznek és azon nőkkel ismerkednek és jönnek össze akiket én nézek ki mivel ugye nkik nincsenek sem anyagi sem más problémájuk

Komolyan kezd dühíteni már régóta a dolog



jan. 21. 10:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim válasza:

Nekem az a magas, hogy ti akik minden nap elpanaszoljátok itt a lelki bajaitokat az miatt, hogy nem találtok párkapcsolatot és még azt is leírjátok, milyen szerencsétlenek vagytok, nem tudtok nőkkel kommunikálni, milyen segítséget vártok?

Ezer választ kaptok naponta csak néhány példa, fejleszd magad, legyen önbizalmad, járj társaságba, keress hobbit, barátokat, beszélgess nőkkel, ne emészd magad, mosolyogj, ne búslakodj stb stb

Az, hogy magad alatt vagy, bánatos vagy, életunt ez látszik rajtad és így nem vagy szimpatikus egy nőnek. Nem fogja a társaságod keresni egy nő és nem fog közeledni hozzád.

Ennél jobban hogy segítsen neked még valaki, milyen tanácsokat adjon?

Azt meg ne várd, hogy egy nő csak úgy megszólítson, hogy na a mai naptól mi egy pár vagyunk.

Ezért neked is tenni kell.

De úgy gondolom ezt sem fogod érteni és holnap újra ki írod ezt a kérdést.

jan. 21. 10:41
 2/51 A kérdező kommentje:

1 "Az, hogy magad alatt vagy, bánatos vagy, életunt ez látszik rajtad és így nem vagy szimpatikus egy nőnek. Nem fogja a társaságod keresni egy nő és nem fog közeledni hozzád."


Látod ezt megértem amit írtál csak én ALice Wonderlandból jövök és van igen sok problémám az életben ami nekik nincs majd csak 80 éves korukra lesz

Nekem meg ehhez nincs türelmem meg már rég kedvem sem mert már agyilag 280 vagyok


"Azt meg ne várd, hogy egy nő csak úgy megszólítson"

Mert miért ne várhatnám? Egy kapcsolat két emberes indíthat a nő is kezdeményezhet

Na ne csináljunk már úgy mintha egy mosolyt ne tudnának lenyomni vagy ne tudnának bármivel megszólítani ha meg akarnának

Mit erőlködjek?

Eddig erőlködtem semmi, akkor meg minek hajtsam magam?

Minden nap 20 ezer nőnél erőlködjek egymás után vagy hogy?



"Ezért neked is tenni kell."

Mit tegyek?

Két társkeresőre is be vagyok regisztrálva emiatt, pontosan leírtam milyen paraméterű nőre lenne szükségem

Írok nekik de semmi nem történik

De ha jónnek is állandóan olyan nők jönnek akik a faxomnak se kellenek: öregasszonyok üldöznek állandóan meg ugye nem túl fehér honfitársaink

Én erre nem vagyok kíváncsi


Fut rajtam vagy 30.000 nő ebből egyet sem kaptam meg bezzeg akinek apu meg anyu a segge alá tolta a Béemvét oda egyből be tudják rakni a kis ártatlan feneküket

jan. 21. 11:02
 3/51 anonim válasza:

Ezek szerint egy jobb kinézetű csajt szeretnél?

Akkor gyurd ki magad és lesz csajod. Még le is fognak szólítani jó csajok.

jan. 21. 11:21
 4/51 A kérdező kommentje:

3

Nem kifejezetten egy csúnya lányt akarok hahaha

Hát persze, hogy egy jobb kinézetű nőt akarok mindenki azt akar pláne az aki ad is arra, hogy valahogy kinézzen

Egyébként 21 éve gyúrok

Van egy kis hasam mivel nem tudom magamnak megvenni azokat az ételeket amiket kellene így kissé el vagyok hízva de alapvetően elég izmos vagyok

(szép is lenne ha 21 év után az ember nem lenne izmos)

Ma már ez a nőknek nem elég, 23 évesen még nyáron mentem trikóban bulizni aztán mosolyogtak a lányok (ja akkor még tudtak mosolyogni) ma meg már senkit nem érdekel ki hogy van kigyúrva csak a pénz számít a nőknek is

Én úgy látom az összes nő megvehető lényegében de ma már a pénz dominál meg ugye én is 41 vagyok és ebben a korban már nem egyszerű partnert találni

jan. 21. 11:33
 5/51 anonim válasza:
Szerintem te vagy normális vagy szimplán kamu kérdést írtál ki.
jan. 21. 11:36
 6/51 anonim válasza:

Gondolom a 30-40 éves nő az már öregasszony nem?

De te 41 vagy....Szóval ha 20 éves szép lányokra vágysz akkor bizony nem fog menni

jan. 21. 11:49
 7/51 A kérdező kommentje:

5

Nem már úgy nem teljesen vagyok százas mert kimegyek és a méregtől az agyam el van borulva egyből mert egyből az első sarkon egy vénasszony utána meg 20 rézbőrű

De valaki szerint így kellene és ezek után mosolygva csajozni és szórakoztatni a lányokat ha esetleg belefutnék egybe

Nem sajnos van elég bajom és a nők részéről a kooprodukció hiányát maximálisan látom, ezek csak futtatják magukat rajtam


Van, hogy jön nő de ketten meg hárman jönnek

Minek? Kinek kell két vagy három nő?

Nekem elég egy is

Vagy öregasszonyok terrorizálnak vagy gruppenesek


Nem kamu a kérdés: hogy sem a személyes ismerkedés nem megy mert már évek óta az egész műsor az agyamra megy, hogy úgy kéne csinálnom mintha vidám lennék amikor ha nagyon enyhén fogalmazok akkor finoman se vagyok az


Az online ismerkedés menne (ott ugyanis kikerülnénk egy csomó kínt amit az utcán vagy hipermarketben plázákban előfordul) ugye ha lenne jelentkező online majd rövidesen személyes találkozóra is de én 70 éves dagadt öregasszonyokat szintén dagadt pénztárcával a kezükben lefotózva vagy gruppenezőket sem fogok döngetni


SZóval ez a lehetőség az adott, nem jó egyik sem

Úgy látom mintha rá lennék kényszerítve bizonyos dolgokra vagy hülyének néznének, én meg nem szeretem enyhén sem ha kényszerítenek vagy ha madárnak néznek

jan. 21. 11:58
 8/51 anonim válasza:

Te oda vagy rendesen haver.

Egy ilyen őrültel melyik nő merne négyszemközt maradni egy lakásban?

Örülj is neki, hogy nincs senkid így legalább nem is kerülsz börtönbe.

jan. 21. 12:03
 9/51 A kérdező kommentje:

8 Nem

Én nem vagyok őrült

Talán az az őrült aki nem érti meg, hogy én nem fogok gruppenezni, nincs szükségem két nőre meg egy nő egy férfi felállásra sem, csak 1 darab nőre lenne szükségem

De minden jön gruppen, öregasszony csak normál nő nem és az sem még véletlenül sem társkeresőn hanem a legfrekventáltabb helyen ahol feszült az ember mint egy állat

Sosem bántottam egy nőmet sem egyébként

Tény, hogy nem vagyok egy nyugodt típus (ugye ha folyamatosan csak szórakozgatunk a témával akkor megunja az ember meg átlátja, hogy ez alattomos prostitúció) de nem fogom megenni a nőt ha normális velem

Nem nem örülök neki hogy nincs senkim, mert egyedül rendkívűl rossz lenni potens férfi ember létére az embernek

jan. 21. 12:24
 10/51 anonim válasza:

Akkor barátkozz meg a gruppennel meg az öregasszonyokkal.

Nézd a jó oldalát, egy fogatlan öregasszony nem fogja legalább leharapni.

jan. 21. 12:34
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!