Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek amikor...

Hogyan ismerkedjek amikor online nem megy és személyesen sem? 41F

Figyelt kérdés

Nos nem vagyok túl fényes anyagi állapotban meg az elmúlt több mint 16 évet is egyedül töltöttem

Elment az idő a fejem felett úgy, hogy fiatalemberből egy kiégett középkorú lettem

Nemtudom jönnek a nők szembe az utcán vagy ott vannak üzletekben és képtelen vagyok bármit is mondani nekik

Nagyon hiányozna egy nő de az összes társkereső halott, a személyes ismerkedés meg nem nagyon megy mivel én nem látom ezen nőkön az akaratot, egy mosolyt se képesek varázsolni az arcukra és megmondom az öszintét én meg így 16 év alatt belefáradtam ebbe az egészbe (sőt már az első 4 év után belefáradtam)

A volt ismerőseim is akikhez már nincs közöm azok is engm üldöznek és azon nőkkel ismerkednek és jönnek össze akiket én nézek ki mivel ugye nkik nincsenek sem anyagi sem más problémájuk

Komolyan kezd dühíteni már régóta a dolog



jan. 21. 10:09
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:

- Kicsim! Kicseréltem a poharadban a vizet a protkódnak.

- Úhhh! Már megint milyen kanos valaki!


Ha lesz pénzed, kaphatsz érte p..cit is. Ha még több pénzed lesz, lehet barátnőd is. Pénz nélkül max a családtagjaid fognak szeretni, ideig-óráig.

jan. 24. 07:26
 22/51 A kérdező kommentje:
21 Akkor ezt megbeszéltük
jan. 24. 15:52
 23/51 A kérdező kommentje:

21

Egy zsidó ember a halálos ágyán szólítja a családját:

- Édes feleségem itt vagy? - Itt vagyok, édes férjem.

- Édes fiam itt vagy? - Itt vagyok, édesapám.

- Édes lányom itt vagy? - Itt vagyok, édesapám.

- Ha mindenki itt van, akkor ki van a boltban?

jan. 24. 15:57
 24/51 anonim válasza:
Kigyúrt létedre elég lagymatag vagy.
jan. 24. 16:01
 25/51 A kérdező kommentje:

24 fogalmazzunk úgy hogy izmos vagyok inkább

Tavaly tört el a gerincem emiatt 26 kilót adtam le 2 hónap alatt ebből 10 kiló jött csak vissza annak is örülök, hogy egyáltalán az visszajött

gerinctörötten meg duplasérvvel állandóan fájó derékkal és állandó idegességgel valamint nulla forinttal a zsebben nem nagy kaland az élet,dávid, csillagom

jan. 24. 16:07
 26/51 anonim válasza:
Ezért marad neked csak egy öregasszonny vagy jó esetben a gruppen.
jan. 24. 17:16
 27/51 A kérdező kommentje:

26 nem olyan gyerek vagyok én, hogy majd én itt leállok veletek alkudozni

Itt ha akarják a csillagokat is lehozzzák az égből nehogymár egy normál nő problémát jelentsen

Ez csak kifogás halmaz valamelyik erőszakos elmebeteg agyszüleménye

jan. 24. 17:27
 28/51 anonim válasza:
Sehogy, ha fiatalon sem jött össze, öregen pláne nem fog.
jan. 24. 19:56
 29/51 A kérdező kommentje:

28

Ki mondta, hogy nekem fiatalon ismerkedési problémáim voltak?

17 évesen akkora mellű nőm volt, hogy mentem vele kézenfogva az utcán még a kocsiból is megnézték

Semmi gondom nem volt fiatalon, 15 percen belül már "a tárgyra" tértünk voltam olyan lánnnyal is

Sosem okozott gondot az ismerkedés mert mindig volt aki bemutatott nőket meg jártunk bulizni ahol szintén voltak lányok

Mindenkinek volt pénze a korához mérten

Szóval elment 16 év a fejem felett ebből 13 év mindenféle klínikákon fertőző betegként utána meg most már idegileg olyan szinten ki vagyok készülve, hogy mivel ugye potens férfi vagyok még mindig hiányzik egy nő meg a szex viszont belülről már úgy kiégtem és tönkrementem és a gyógyszerek is úgy verik a fejem,a volt ismerőseim meg mint a dögzabáló hiénák a nyomomban hogy kedvem sincs az egészet csinálni

Ma már felmérgel a dolog is nagyon súlyosan bele vagyok az egészbe fáradva, én nem fogok itt köröket futkosni amikor másoknak meg akiknek semmi gondjuk nincs azoknak sem kell meg ismétlem nagyon súlyosan belefáradtam az egészbe

Mindig a 13 év kórházi tartózkodás alatt azt mondtam magamnak, hogy azért kelek reggel 4-kor és megyek sötéttel még kórházba meg esek haza délután, hogy egy nap meggyógyuljak és tudjak újra nemi életet élni

Erre azt veszem észre, hogy a nők szórakoznak, pénzem egy fillér sincs, az idő meg megy a fejem felett és semerre nem haladtam az elmúlt 16 évben csak lefelé amíg mások meg mindent megkaptak teljesen ingyen noha eddig is megvolt mindenük

Olyan dolgokat összehoznak ami teljesen illegális, te meg szépen oboázzál a közmunkán a mínusz 20 fokban ugye

Ja persze, elmentem megcsináltam lehetőség híjján de már a saját betegségemmel nem tudom én sem felvenni a versenyt

3 hónapba telt, hogy letegyem a szakmát decemberben indult a tanfolyam vagy novemberben de nagyon hideg volt emlékszem, volt, hogy -20 fok is volt

Reggel 6-ra kellett járni dolgozni és nekem nyomták a munka szót amíg azok akik életükben semmit nem dolgoztak és nem is dolgoznak azok nem 75 ezret kerestek mint én 8 óra munkával hanem ők SEMMIT nem csinálnak és X6-os SUV-val járkálnak

Nemtudom valahogy így nem látom át, hogy aki dolgozik az nem kap semmit aki meg egy naplopó az meg milliomos

Beteg agyú ember aki ezt a rendszert vezeti

jan. 24. 21:41
 30/51 anonim válasza:

Ezek után fel tudod egyáltalán állítani?

Jó hosszú választ kérek.

jan. 24. 22:02
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!