Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek amikor...

Hogyan ismerkedjek amikor online nem megy és személyesen sem? 41F

Figyelt kérdés

Nos nem vagyok túl fényes anyagi állapotban meg az elmúlt több mint 16 évet is egyedül töltöttem

Elment az idő a fejem felett úgy, hogy fiatalemberből egy kiégett középkorú lettem

Nemtudom jönnek a nők szembe az utcán vagy ott vannak üzletekben és képtelen vagyok bármit is mondani nekik

Nagyon hiányozna egy nő de az összes társkereső halott, a személyes ismerkedés meg nem nagyon megy mivel én nem látom ezen nőkön az akaratot, egy mosolyt se képesek varázsolni az arcukra és megmondom az öszintét én meg így 16 év alatt belefáradtam ebbe az egészbe (sőt már az első 4 év után belefáradtam)

A volt ismerőseim is akikhez már nincs közöm azok is engm üldöznek és azon nőkkel ismerkednek és jönnek össze akiket én nézek ki mivel ugye nkik nincsenek sem anyagi sem más problémájuk

Komolyan kezd dühíteni már régóta a dolog



jan. 21. 10:09
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

40

Állandóan megjelennek öregasszonyok időnként már úgy vagyok néha vele, hogy odamegyek aztán kissé konkrétabban és erősebben elmagyarázom nekik, hogy én nem vagyok gerontofil és nem érdekel az ő korosztályuk, hogy a nagyanyám lehetne némelyik

Nézd lehet, hogy jó nők voltak valamikor én is tudnék mondani jó nőt péládul Ursula Andress aki még mai szemmel is egy kiváló nő volt valamikor még amikor a James Bondban kijött a tengerből és elájult tőle az egész világ de ma már egy 90 éves öregasszony aki a kutyának nem kéne ebben a stádiumban már normál esetben


Te az meg, hogy mennyire vagyok jó hapsi ezt én nemtudom megállapítani ezt egy nőnek kell megmondani: általánosan fiatalon tetszettem a legtöbb nőnek de voltak azért nálam jobb képűbb fickók is akik nagyjából minden nőnek tetszettek


Jó én most nem fogok ezen leállni vitázni, hogy nekem egy ráncos és löttyedt öregasszony nem fog kelleni akkor inkább maradok egyedül

Az, hogy nem minden nőnek tetszem én ezt elfogadom, nem is kell, hogy minden nőnek tetszek, de azért csak van vagyis kellene lennie párnak akivel tudnék ismerkedni és nem az alja kategória

Nekem csak a cipőm 90 ezerbe került 20 éve és mindig nagyon adtam magamra 20-25 ezres olasz-francia parfümökkel fújtam magam,minden héten nyírtam a hajam, gyúrtam és a legújabb kiadott Motorola telefonom volt, satöbbi szóval én nem voltam egy elhanyagolt ember soha

Az anyagi helyzetem elég rossz az elmúlt 16 évben ez meglátszik a pénztárcán és az életminőségemen is, nincs és nem is lesz már 9ö ezres cipőm meg egyéb csodaságok valószínűleg na de én nem is feleséget keresek magamnak hanem xxxpartnert elsősorban


A férfiak hamarabb halnak mert általában megterhelőbb munkát végeznek egész életükben mint a nők

jan. 26. 07:59
 42/51 anonim válasza:

Pörög ez a kérdés, mint vv aurelio helikoptere.

A személyes ismerkedés az semmilyen körülmények között sem megspórolható, ezt érdemes szem előtt tartanod. (Online-hoz is kell, már ha normális kapcsit szeretnél.)

Azokra a nőkre érdemes odafigyelned, akik felfigyelnek rád valamiért. Aki levegőnek néz, azzal nincsen dolgod.

Interneten is lehet ismerkedni, de ott a nagy fizikai távolság akadály lehet. Előnye talán annyi, hogy az adatlapok alapján könnyebben szűrhetőek azok, akikkel nagyok nem illetek össze.

Személyesen meg ott érdemes, ahol több alkalommal találkoztok, esetleg többször és hosszabb időre is egy "légtérben" tartózkodtok. (Munkahely, cuki, könyvtár, disco, stb.)

jan. 26. 13:52
 43/51 anonim válasza:
Pörög a kérdés, mert a kérdező egy dörzsölt, rafinált fickó. Talán még elég magas iq-val is rendelkezik. Abszolút provokatív a kérdés is és a válaszai is.
jan. 26. 14:17
 44/51 anonim válasza:
Vagy lehet skizofrén, utolsó. Nekik van ilyen fura stílusuk általában.
jan. 26. 16:29
 45/51 A kérdező kommentje:

VV Aurelio egy digó hülyegyerek

De megpróbálható lenne esetlegesen csak ahhoz nyugodt körülmények kellének nem mindig a felhajtás kellős közepe

Nincs online ismerkedési mód pont ezt mondom pedig tele van a net állíttólag társkereső egyedülálló nőkkel

Befizettem 7000-et társkeresőre addig nyomták az arcomba a társkereső hirdetést és minek? A semmiért

Ráírtam már vagy 30 nőre egyik sem válaszol és nem kaptam még egy lájkot sem

Nem nagyon érdekel kivel passzolok nem akarok én összeházasodni senkivel sem csak szexuális kapcsolatot akarok elsősorban egyenlőre

Könyvárban ismerkedni? haha Ember te nem sokat jársz könyvtárba ott tilos beszélgetni

Cukrászdában lehetséges a dolog

Én 11 éve voltam utoljára diszkóban, egy közepes városban lakom ahol ami diszkók voltak bezárták az összeset és maradtak a kocsmák meg a pubok

Nem lehet leülni sem annyian vannak hétvégente és 41 évesen már minek menjen le az ember oda is egyedül?

Akikkel fiatalon lejártunk azok se járnak már le, ezelőtt 10 éve se jártak már le mert lementem és ott álltam egy sör mellett aztán néztem az embereket, hogy ülőhely nincs, senkit nem ismerek és kábé a lányom meg a fiam lehetne a lenn lévő közönség

Lementem egy párszor de aztán beleuntam mondom én nem állok ott állandóan egyedül a bárpultnál aztán azóta én nem is mentem le

jan. 26. 17:53
 46/51 A kérdező kommentje:
44 Vagy lehet, hogy "ariszokrata" hahahaha
jan. 26. 17:54
 47/51 anonim válasza:

Ja csak a szex kell! Az sincs ingyen, ha most azonnal és gyorsan kell. Még egy gumibabáért is fizetned kell a használtcikk üzletben.

Ha ráérsz a szexel és lehetőleg kis ráfordításból kellene, akkor keresned kell egy olyan ribit, aki mindenben megfelel az elvárásaidnak és akinek Te is bejössz az aktusra. Várrommegyénként lehet, hogy fogsz találni egyet és ha még szerencséd is van, akkor éppen nem fog feküdni rajta senki sem.

Hajrá!

jan. 26. 18:23
 48/51 anonim válasza:

Jaja, arisztokrata vagy, nem skizofrén :D

Pszichiháternél jártál már?

jan. 26. 18:34
 49/51 anonim válasza:
Az öregasszonyokról is mesélhetnél, hogyhogy megjelennek mindig?
jan. 26. 18:37
 50/51 A kérdező kommentje:

48

Nem magamra mondtam, hogy én "arisztokrata" lennék hanem egyesekre mondtam, hogy annak képzelik magukat meg másokat

Ahhoz kéne arisztokrata származás is csak az ugye nincs, ez csak valami elmebeteg bohócmunka

Phszihiáternhez felesleges menni csak végszükség esetén mert ott olyan gyógyszereket kapsz, hogy még hülyébb leszel tőlük más téren mint előtte voltál

jan. 26. 18:58
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!