Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek amikor...

Hogyan ismerkedjek amikor online nem megy és személyesen sem? 41F

Figyelt kérdés

Nos nem vagyok túl fényes anyagi állapotban meg az elmúlt több mint 16 évet is egyedül töltöttem

Elment az idő a fejem felett úgy, hogy fiatalemberből egy kiégett középkorú lettem

Nemtudom jönnek a nők szembe az utcán vagy ott vannak üzletekben és képtelen vagyok bármit is mondani nekik

Nagyon hiányozna egy nő de az összes társkereső halott, a személyes ismerkedés meg nem nagyon megy mivel én nem látom ezen nőkön az akaratot, egy mosolyt se képesek varázsolni az arcukra és megmondom az öszintét én meg így 16 év alatt belefáradtam ebbe az egészbe (sőt már az első 4 év után belefáradtam)

A volt ismerőseim is akikhez már nincs közöm azok is engm üldöznek és azon nőkkel ismerkednek és jönnek össze akiket én nézek ki mivel ugye nkik nincsenek sem anyagi sem más problémájuk

Komolyan kezd dühíteni már régóta a dolog



jan. 21. 10:09
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:

30

Fel, bár van egy kis sérvem az most akadályozza az erekcióm de ha nagyon be vagyok indulva akkor áll mint a vasbeton

Mivel potens vagyok persze, hogy fel csak annyi nyugtató van bennem, hogy az orgazmuzsom felét érzem körülbelül már csak azok miatt

Ettől függettlenül dolgoznak bennem a hormonok csak a kérdés az, hogy mikor mennyi nyugtató van bennem

Bár tegnap láttam egy szőke miniszoknyás nőt, úgy felbaxta a tesztoszteron szintem, hogy 2 óra hosszáig ki volt akadva az agyam tőle utána

Fájdalmas látni lelkileg a dolgot ha tudod úgysem jön össze

Ezért nem járok strandra sem már vagy 10 éve, én nem nézem a bikinis lányokat, hogy ott kínszenvedjek

Nos remélem kielégítő a válasz

jan. 24. 22:09
 32/51 anonim válasza:
Egy nő hány éves kortól számít vénasszonynak Neked?
jan. 25. 18:17
 33/51 A kérdező kommentje:

60+-tól öregnek számít nálam,egy 50 éves még talán épp belefér de már talán az is sok

Egy nő sokkal hamarabb öregszik mint egy férfi persze nem mintha nekem már nem lenne fehér a szakállam egy része és 20 évesnek néznék ki

Igazság szerint én a fiatalabb lányokat szeretem csakúgy mint minden férfi 20-25 körülieket de végül is ha 35 az sem lenne gond ma már csak egyben legyen kinézetileg


Ma olyan kerekseggű nőt láttam, hogy még utána is szóltam amikor utána fordultam, hogy "aztak*rvaéletbe"

Ilyenkor haldoklik az ember belülről, mintha mélyen megmarná valami

Maradtam volna otthon inkább

Sok esetben ezért ki sem mozdulok, én nem sokkolom és idegesítem magam

Strandra sem járok pont ezen okból már 10-en akárhány éve voltam utoljára ott is mert minek amikor csak kínozná magát az ember ott a bikinis lányok látványától

jan. 25. 19:11
 34/51 anonim válasza:
Ha olyan csotrogány vagy testileg-lelkileg ahogy leírod és még pénzed sincs, akkor mit akarsz egy fiataltól? Azok alapján amiket leírsz még éppelméjű se vagy. Aztán még öreget se akarsz meg még grupenezni se, akkor marad a marok marcsa.
jan. 25. 19:43
 35/51 A kérdező kommentje:

34 akkor marad aztán kész

Nem azért születtem én meg, hogy nyaljam a földet mert mások úgy akarják

Én nem fogok öregassszonyokat döngetni fel se állna rájuk

Tény, hogy eléggé tönkre vagyok menve de itt ugye a körülmények azok amik rosszak általában

Nem egy rokkantnak kell alkalmazkodni hanem a rokkanthoz kell alkalmazkodni és kész

Ha ez nem megy akkor meg miről beszélünk?

Minek jönnek oda?

Prostituáltnak?

Az illegális tevékenység pénzért és egyébként is alapban az egész randi téma más magánéletén keresztül nem legális BTK szerint sem

Menjenek ismerkedjenek ott meg azzal akivel akarnak csak engem hagyjanak már békén ezzel a bohóckodással ha nem megy egyenes ember módjára viselkedni

Én nem kérem soha, hogy egy nő jöjjön oda, én csak egy dolgot kérek egy normál randit de ezt sem kapom meg mert ugye nehogymár majd azt képzeljem

De azt képzelem és azt is fogom képzelni

jan. 25. 20:33
 36/51 anonim válasza:
Miért képzelik azt a kapuzárásos vénemberek, hogy a nők gyorsabban öregednek náluk? Nincs otthon tükör?
jan. 25. 20:51
 37/51 A kérdező kommentje:

36 Én nem vagyok vénember, középkorú vagyok

Van itthon tükör: látom én is, hogy nem 20 éves vagyok de mondjuk ideállhat mellém egy 20 éves sehogy nem fog kinézni mellettem mivel 21 éve gyúrok és azért annak nyoma marad

Nem vagyok kapuzárásos inkább mostmár számolok visszafelé, nem nagyon látok változást előre és közben meg fiatalemberből leőszült középkorú lettem aki nem vitte semmire sem noha nem rajtam múlt

A nők meg hamarabb öregednek nemcsak azért mert kissé hamarabb is érnek mint a férfiak tinédzserként hanem a sok állandó smink, fodrász,teljesen felesleges arckrémek miatt is

Meg fizikálisan a nők egy idő után beköszön náluk a klimax és ez igencsak meglátszik rajtuk kívűlről főleg a bőrükön annak állagán és a mellükön fenekükön elkezdenek erősen löttyedté válni és vagy lefogynak vagy épp meghíznak

jan. 25. 21:06
 38/51 anonim válasza:

Mit gyúrsz 21 éve? Pékségben dolgozol? És ott esetleg nincsenek lányok akit esetleg megfoghatnál magadnak? Biztos nem csak gruppenesek meg öregasszonyok dolgoznak.

Bár szerintem el kapna egy ötvenes tüzes asszony rögtön tudnád hol a helyed.

jan. 25. 22:00
 39/51 A kérdező kommentje:

Ott

Megfognám a golyóid mindjárt éreznéd azt a 21 évet

Nem dolgozom pékségben pedig jó hely sokat lehet enni ingyen már annak aki ott dolgozik és sok pénzt is hoz

Nem nagyon vagyok kíváncsi 50-es tüzes asszonyokra, majd jó lesz ott egy 25 éves kemény kerekseggű is

Bár valamelyik nap láttam egy nálam idősebb nőt és igen felkavart mert miniszoknyában volt meg csizmában és egész egyben volt a nő még meg is néztem pedig nem szokásom öregebb nőket nézni

Egyben volt de öregebb volt mint én, na de mindegy elment ő is mint ahogy mind és nem látom őt sem többet mint ahogy egyiket sem


Viszont kedves hiéna egykori barátaim akikkel már vagy 20 éve nem is beszélek kiválóan döngetik őket utána, kihasználva az én igen negativos egészségügyi állapotom, korrekt egy társaság, kifőzném a golyóikat forró vízben

jan. 25. 22:06
 40/51 anonim válasza:

Te figyelj már, ha csak a 70 évesek érdeklődnek irántad, biztos nem vagy jó hapsi...

Szerintem a férfiak öregednek gyorsabban, de mindegy, nem lényeges.

jan. 26. 06:54
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!