Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan 30 fölötti,...

Van itt olyan 30 fölötti, kedves, intelligens, az ország keleti részén élő férfi, aki lehetőleg még szűz és ismerkedne komoly, tartós kapcsolat céljából? Privàt üzenetet várok! Egy 30 fölötti nő

Figyelt kérdés

febr. 1. 15:52
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szerintem nem csak az lehet szűz ebben a korban, aki bűnronda és kattant. Valamiért nem jött össze neki, talán mély érzéseken alapuló párkapcsolatra vágyik, nem csak a testi vágyak kielégítésére vágyik.
febr. 2. 13:09
 12/26 anonim válasza:
11-azert fiatal korban legalább kivancsisagbol belemennek az emberek akkor is, ha nincsenek mely érzések. Ha eddig abszolút nem volt erre alkalma vagy igénye, ott szerintem is gond van.
febr. 2. 13:12
 13/26 anonim válasza:
Pl. vallásos nevelést kapott, hosszan tartó betegség. Ahogy jónak látod, én inkább nem vitatkozom egy trollal.
febr. 2. 13:52
 14/26 anonim válasza:
Aki nem szűz,annak halvány lila gőze sincs,hogy a másik pl. később miért az,szóval kár ezen rugózni.
febr. 2. 14:23
 15/26 anonim válasza:

Önmagunkat sem ismerjük...

Hogy ki a másik, milyen a másik...

A szüzességet régen is kiröhögték.

Épp az lenne az érettség jele, ha empátiával viszonyulnánk.

Egyébként a többiek, a "normálisak" egész életükben gyönyörről gyönyörre ájuldoznak?

Ugyanolyan szar élete van nekik is.

A nők iránti örök és feltétel nélküli hódolattal meg kell jegyezni: ők lettek megrontva, meghülyítve.

febr. 2. 14:45
 16/26 anonim válasza:
Frigidekkel nem ismerkedem, semmi kedvem elb...ni rájuk egy rakás időt és energiát, úgysem képesek arra, hogy feloldódjanak, csak energiavámpírok.
febr. 2. 19:00
 17/26 anonim válasza:
Attól függ, milyen alkat vagy.
febr. 4. 10:06
 18/26 anonim válasza:
#11: "Szerintem nem csak az lehet szűz ebben a korban, aki bűnronda és kattant. Valamiért nem jött össze neki, talán mély érzéseken alapuló párkapcsolatra vágyik, nem csak a testi vágyak kielégítésére vágyik." Az oké, hogy valaki komolyabb kapcsolatot akar, de aki felnőttként szűz marad, ott nagy eséllyel van valami probléma (prűd nevelés, lelki-agyi zűrök stb.). Mondom ezt felnőtt szűz férfiként. Szerintem a kérdező borzasztó frigid és merev lehet, akinek soha senki nem tudna megfelelni, mert soha senkit nem engedne közel magához, arra meg senki nem fog hónapokat vagy éveket szánni az életéből, hogy eljussanak egy csókig vagy egy pettingig.
febr. 4. 12:40
 19/26 anonim válasza:
Csodák azért még történhetnek.
febr. 4. 18:53
 20/26 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok, kedves kérdező. Azért lássuk be, hogy 10 évvel ezelőtt is nehezen találtunk volna nekünk tetsző, szűz partnert. Talán picit módosítani is lehetne a célcsoporton, mert megnehezíted a helyzeted. Írom úgy, én sem szeretnék tapasztalt, sokkilométeres, kiélt férfivel ismerkedni. A 20-as korosztály végén is érdemes nézelődni.
febr. 5. 01:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!