Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan 30 fölötti,...

Van itt olyan 30 fölötti, kedves, intelligens, az ország keleti részén élő férfi, aki lehetőleg még szűz és ismerkedne komoly, tartós kapcsolat céljából? Privàt üzenetet várok! Egy 30 fölötti nő

Figyelt kérdés

febr. 1. 15:52
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Kedves 20-as!

Lehet, hogy a célcsoportod vagyok!

40-es (valamikor a "legszebb férfikor"-nak mondták), szűz (nem tartom magamat dilisnek), független (nem anyukámmal élek).

Szeretnék ismerkedni bármennyire nehéz!

(A kérdezőnek sok sikert, nem tudom hogy áll az ügye...

Elég sok szűz akad itt mostanában, akár találkozót is lehetne szervezni! Szerintem lenne eredménye és nagyon csodálkozna mindenki, hogy a legtöbb csinos, vonzó, értelmes és normális...)

febr. 5. 13:04
 22/26 anonim válasza:
Csináljatok egy szűztalálkozót, ahol mindenki megszabadulhat a problémájától :D
febr. 5. 13:05
 23/26 anonim válasza:

Lehet hogy ez lenne a megoldás!

Ezen komolyan el kellene gondolkodni...

(Akkor is ha cikizésnek szántad, 22!)

febr. 5. 13:08
 24/26 anonim válasza:

#22: Persze, aztán a sok szűz vénlány még ahhoz is gyáva lenne, hogy kimozduljon a komfortzónájából.

Nekem amúgy az a tapasztalatom, hogy borzasztó frigidek, beszariak, rengeteg időt és energiát rabolnak el tőled úgy, hogy egyébként megközelíthetetlenek. Akár évekig is kerülgethetnéd őket, akkor sem lennének képesek megbízni benned.

febr. 5. 17:39
 25/26 anonim válasza:
23-viccnek szántam, nem gunyolodasnak. Nyilván gátlásos emberek, azért szüzek.
febr. 5. 17:42
 26/26 anonim válasza:
Sikerült talàlni? :)
ápr. 15. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!