Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 29 éves Békés Megyei szingli...

29 éves Békés Megyei szingli srác vagyok, van aki szeretne ismerkedni velem? - (Többi lent.)

Figyelt kérdés

Szeretnék kísérleti jelleggel, de komoly kapcsolat céljából megismerkedni egy lánnyal, vagy lányosabb kinézetű, igényes Femboy/Transzi/Shemale/CD-el.. Nem válogatok, a kikötpés, hogy az Illető Békés Megyei legyen, vagy ne éljen a világ végén.


Azért kísérleti jellegű a dolog, mert láttam mások kérdéseiben, hogy akiket itt a Gyakori kérdéseken ismertek meg, nem feltétlen, hogy mondjondjam PC módon, tehát nem feltétlen "normálisak" Az intelligencia szintjüket, vagy a szociális viselkedési formájukat tekintve.


Persze, nem olyat keresek, hanem olyat, aki hajlandó megismerni egy kissé csöndes, fura, de jó értelemben fura srácot...



márc. 2. 03:28
 1/4 anonim válasza:
lesz itt jelentkező. Ismerek békési nőket. Én nem vagyok az:)
márc. 2. 05:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt öröm volt elolvasni. :))
márc. 2. 08:29
 3/4 anonim válasza:

Szerintem meg nem lesz.

Vagy aki lesz, az se megy át a rostán.

márc. 2. 08:39
 4/4 anonim válasza:
Nekem már volt innen békési csajom. Bőven átment a rostán.
márc. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!