Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki nem hajlandó ismerkedni...

Ki nem hajlandó ismerkedni velem? - (A Többi lent...)

Figyelt kérdés

Írd meg légyszíves, hogy miért nem vagy hajlandó ismerkedni velem, és azt is, hogy volna-e egyáltalán értelme megismerni engem. Tedd hozzá a saját nézőpontod alapján az összes olyan érvet, amely azellen szól, hogy "TE" és persze "Jómagam" miért ne élhetnénk párkapcsolatban/távkapcsolatban, vagy egyáltalán valamiféle kapcsolatban.


Amennyiben mégis azért vagy itt, hogy megismerj engem, Férfi vagyok.. -(Oké, egy nagy fiú vagyok.) 29 éves, és Bak a csillagjegyem. A Jó tulajdonságaim.. hát kedves, rendes, megbízható, állat barát srác vagyok, bár kissé talán gyerekes, és a Rossz tulajdonságaim pedig... Olykor elég bizarr a humorom, ritkán hisztis vagyok, túl sok időt töltök a számítógép előtt.


Összegezve, én egy 29 éves Férfi vagyok, de hogy te ki vagy, az már jó kérdés.



márc. 2. 04:26
A kérdező szavazást indított:
Volt értelme feltennem ezt a kérdést?
Te Járnál Velem?
Te Elutasítanál Engem?
Málnás Joghurt!!!
Pacal Pöri?!
Én a SonGokun Nőttem fel, Te meg itt sírsz egy lányért!
Ennél a kérdésnél még egy bolha is érdekesebb!
Nekem van Barátnőm, neked meg neem!! Bibi-bííí...
Eszednél vagy fiam!?
Na ebből elég, menj ki, kezdj el élni, és vissza se gyere amég nincs normális életed!
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim válasza:
Valaki visszautasított téged?
márc. 2. 04:29
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha érdekel többen is, kb. egész életemben. - (Persze volt pár távkapcsolatom..) De normális valóéletbeli nem, mert... A lányok többnyire csak barátzónába raknak engem legyen elég ennyi. De nem emiatt írtam ki ezt a kérdést, csak uncsiztam. Már annyira nem zavar, hogy nincs senkim, de beismerem, azért vágyom rá, csak tudom mik a határaim, és hogy a lányok néha kissé gonoszak tudnak lenni, amit volt szerencsém még közép sulis koromban megtapasztalni.
márc. 2. 04:33
 3/19 anonim válasza:
nincs rólad kép.
márc. 2. 05:52
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát, én nem titkolom el a kilétemet senki elől, így itt az FB Profilom: [link]


Bár a feltöltött profilkép 2022-es..

márc. 2. 05:57
 5/19 anonim válasza:
túl régi
márc. 2. 06:03
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát azóta nem változtam sokat, legalábbis külsőleg. - (Csak az arcszőrzetem lett dúsabb, úgy értve, hogy bajusz, meg szőrösödik az állam, de még nem nevezném szakállnak.)
márc. 2. 06:07
 7/19 anonim válasza:
ja. ha nincs friss képed, akkor az felejtős
márc. 2. 06:14
 8/19 anonim válasza:
Maradok a pacalnál.
márc. 2. 06:21
 9/19 A kérdező kommentje:
Később csinálok friss képet. Bár van egy kép amit nem túl rég készítettem, csak azon a kis kutya is rajta van és eléggé hülyén nézek ki..
márc. 2. 06:26
 10/19 anonim válasza:
Majd ha elmegy fenykepeszhez akkor lesz rendes keped. Mindenki igy csinalja emiatt van mindenkirol tobb eves kep:) ja nem
márc. 2. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!