Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ki nem hajlandó ismerkedni...

Ki nem hajlandó ismerkedni velem? - (A Többi lent...)

Figyelt kérdés

Írd meg légyszíves, hogy miért nem vagy hajlandó ismerkedni velem, és azt is, hogy volna-e egyáltalán értelme megismerni engem. Tedd hozzá a saját nézőpontod alapján az összes olyan érvet, amely azellen szól, hogy "TE" és persze "Jómagam" miért ne élhetnénk párkapcsolatban/távkapcsolatban, vagy egyáltalán valamiféle kapcsolatban.


Amennyiben mégis azért vagy itt, hogy megismerj engem, Férfi vagyok.. -(Oké, egy nagy fiú vagyok.) 29 éves, és Bak a csillagjegyem. A Jó tulajdonságaim.. hát kedves, rendes, megbízható, állat barát srác vagyok, bár kissé talán gyerekes, és a Rossz tulajdonságaim pedig... Olykor elég bizarr a humorom, ritkán hisztis vagyok, túl sok időt töltök a számítógép előtt.


Összegezve, én egy 29 éves Férfi vagyok, de hogy te ki vagy, az már jó kérdés.



márc. 2. 04:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a mai modern okos telefonoknak hála fölösleges fényképészhez menni. De azt értem, hogy lehetne képet csinálni ebben a pillanatban is, de ilyenkor még lusta vagyok.. khm**
márc. 2. 06:48
 12/19 anonim válasza:

Hm, én személy szerint azért nem járnék veled, mert túl nagy a korkülönbség nekem, meg mert idegesítenek a horoszkópos cuccok. (22L)


De azért sok sikert, hátha valakinek megtetszel itt. :)

márc. 2. 10:58
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
márc. 2. 11:07
 14/19 anonim válasza:
nekem az öltözködési stílusod nem tetszik, illetve a 8 osztályos iskolai végzettség.
márc. 2. 11:28
 15/19 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok, az építő kritika sosem árt.
márc. 2. 11:32
 16/19 anonim válasza:

"Írd meg légyszíves, hogy miért nem vagy hajlandó ismerkedni velem"


Mert messze laksz és nem fiúkat keresel. De egyik sem hiba.

márc. 2. 14:15
 17/19 anonim válasza:
Mindazonáltal eredeti a kérdés, tetszik a stílus, cuki vagy 🤗
márc. 2. 14:39
 18/19 A kérdező kommentje:
#17-es köszönöm, ez kedves tőled. :)
márc. 2. 14:47
 19/19 anonim válasza:

Van rólad fénykép…. Hol laksz…


Kb ennyi amit a nők tudnak az ismerkedés terén. Ezért can ennyi kérdezőhöz hasonló tapasztalatlan férfi.

márc. 3. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!