Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Nálatok mennyire...

Lányok! Nálatok mennyire kizáró ok a társkeresésben, ha a pasi nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Előfordult párszor, hogy azért utasított vissza egy csaj, mert egyáltalán nem szeretnék gyereket sem a közel jövőben, sem később. Hiába működött minden köztünk.

Nálatok ennyire fontos a gyermek vállalás?


márc. 2. 10:31
 1/10 anonim válasza:

Sztem ez olyan kérdés amiben nincsen jó kompromisszum, szóval igen. Én szeretnék gyereket egyszer és örökre bánnám mélyen belül ha nem lenne mert annyira szeretem a párom. És ez idővel megmérgezi a kapcsolatot. Ugyanígy ha valaki nem szeretne, de a párja kedvéért belemegy, az sem oké. Persze lehet végül megszereti az egészet, de ha nem az mindenkinek csak rossz (ebben az esetben a gyereknek is)


Szóval ha ebben nincs egyezés egyáltalán, akkor hiába működik minden más.

márc. 2. 10:49
 2/10 anonim válasza:
Nálam az volt kizáró ok, ha szeretett volna. Mivel én nem akarok, sosem akartam gyereket. Aki viszont gyerekkel tervezi a jövőjét, annak 100%, hogy kizáró ok.
márc. 2. 12:11
 3/10 anonim válasza:

Nálam az a kizáró ok, ha szeretne, és engem is legtöbbször azért utasítanak el a pasik, mert nem szeretnék. Már letettem róla, hogy valaha találok olyan pasit, aki nem szeretne gyereket egyáltalán vagy van már neki mástól és nem szeretne többet. Úgy látszik ilyen nem létezik. :D Hát, ez van.


33/N

márc. 2. 12:58
 4/10 anonim válasza:
Én inkább arra lennék kíváncsi, hol lehet olyan férfiakkal ismerkedni, akik NEM szeretnének gyereket, ugyanis kizáró ok, ha szeretne, mivel én NEM szeretnék. Esélytelennek tűnik. Totál rá vannak kattanva a férfiak a gyerektémára. Én meg majd ilyen macskás nő leszek.
márc. 2. 13:04
 5/10 anonim válasza:
Nálam kizáró ok teljesen, ha nem szeretne. Én szeretnék anya lenni😊
márc. 2. 13:43
 6/10 anonim válasza:
Én nem szeretnék. 39/F
márc. 2. 16:36
 7/10 anonim válasza:
soha nem akartam 43F
márc. 5. 16:03
 8/10 anonim válasza:

Személy szerint én sem szeretnék, nem is akartam soha gyereket. Az 1-es válaszoló nagyon jól leírta, ebben a kérdésben nem igazán lehet kompromisszumot kötni, ha nem egyezik a két fél véleménye.

30N

márc. 10. 17:13
 9/10 anonim válasza:

Szerintem is mindenféleképpen fontos! Célszerű, a kapcsolat eleje fele szerintem letisztázni a dolgokat, hisz ritka az, aki a gyermekvállalásról meggondolja magát. Azt a hibát meg sose kövesd el, hogy valakivel együtt vagy aki gyereket szeretne, és abban reménykedsz hogy majd megváltozik a véleménye évek során. Ez csak egy tanács!

16/L

ápr. 13. 18:36
 10/10 anonim válasza:
Aki szeretne annál kizáró ok, aki nem szeretne, olyan nő pedig örülne neked. Szóval ennyi a válasz. Van nő és férfi is aki akar és olyan is, aki nem, gyerek kérdésben nincs kompromisszum.
ápr. 20. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!