Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gyermekét egyedül nevelő...

Gyermekét egyedül nevelő apuka komoly kapcsolatot keres.Van itt hölgy akit érdekel?

Figyelt kérdés
Székesfehérvári 44 ffi vagyok a fiam 9.

márc. 2. 21:43
 1/7 anonim válasza:

Az még játszóterezós időszak.

Indul a jó idő, kimentek a Koronás Parkba, vagy a Sóstóra és mint játszóterezős apuka lesz lehetőséged ismerkedni.

A Halesz is jó erre.

márc. 3. 06:52
 2/7 anonim válasza:
Ha egy egyedülálló szülő próbálkozik társkereséssel, miért mindig a játszóterezéssel jönnek egyesek? Ennyi erővel az egyetemistáknak is lehetne mondani, hogy próbálkozz az egyetemen. Lehet, valakinek sikerült játszón megismerni a párját, de szerintem nagy szerencse kell hozzá. Legyünk őszinték, a játszóra nem ismerkedni járnak az emberek, mindenki a gyerekre figyel és azért nem jellemző, hogy csak egyedülálló anyákkal van tele, hogy olyan egyszerű legyen összefutni egyel. De ha még lenne is ott egyedülálló szülő, senkinek nincs a homlokán, hogy szabad a pálya. Tudom milyen rossz egyedül, én is egyedülálló anya vagyok, csak sajnos messze lakok tőled. Sok sikert!!!
márc. 4. 08:27
 3/7 anonim válasza:

#2

49 éves vagyok, három felnőtt gyerekem van és kb 10 régi ismerettség, közös játszóterezésekből.

Alternatív ötletet persze nem írtál, csak megkritizáltad az enyémet.

Lol

#1

márc. 4. 16:24
 4/7 anonim válasza:
Kedves 1-es, bocs, félreértettél, nem kritizálni akartalak, úgy látszik csak nekem nincs szerencsém a játszóterezéssel!
márc. 4. 17:12
 5/7 anonim válasza:
Nehéz, én is ugyanebben a cipőben járok elvált férfiként. De nem szabad feladni! Esetleg egy próbát megér, megkérdezni a közelebbi ismerőseidet, nem ismernek-e megfelelő elvált anyukát.
márc. 5. 09:40
 6/7 anonim válasza:
Kedves 5-ös, megkérdezhetem merre laksz?
márc. 5. 09:55
 7/7 anonim válasza:

Egyedül nevelem a gyerekem.

41 leszek, Somogy.

Ha gondolod, írj.

márc. 11. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!