Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkeni valaki ?

Ismerkeni valaki ?

Figyelt kérdés
Szeretem az, álatokat főleg a kisgugyákat k8scicáka.L

márc. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim válasza:
Nem
márc. 4. 14:09
 22/51 A kérdező kommentje:
Mennyi frusztrált kisfiú...nem csoda, ha macskásbácsik lesztek, ennyi rosszindulatú kommentet rég olvastam. Nektek sosem lesz barátnőtök, mert undorító, ahogy viselkedtek pár elütésem miatt!
márc. 4. 14:12
 23/51 anonim válasza:
És még hazudsz is.
márc. 4. 14:13
 24/51 A kérdező kommentje:
Mert nem reagálok tahókra? XD
márc. 4. 14:18
 25/51 anonim válasza:
Hagyledjek a kisgugyád engem válasz
márc. 4. 14:19
 26/51 A kérdező kommentje:
Minden vágyam idióta pasikkal ismerkedni. XD
márc. 4. 14:21
 27/51 anonim válasza:
Akkor hát itt vagyunk neked xD
márc. 4. 14:23
 28/51 anonim válasza:
Lehetünk álatok jáccunk és ráugrunk egymásra namitszolsz
márc. 4. 14:26
 29/51 A kérdező kommentje:
Bocsi, de defektesek nem érdekelnek. Úgy tűnik, hogy megtalált a sok nőgyűlölő incel. Privátban is csak idióták írtak. Ilyen pista 47 kő szex szintűek.
márc. 4. 14:28
 30/51 anonim válasza:
Engem is üldöznek a femcelek, a feminácik, a dagadt nők, az erőszakosan nyomuló rámakaszkodó férfigyűlölő komplexusosak, meg az 50 éves dagadt és zsíros konyhásnéni is rámírt hogy megetet moslékkal ha az övé leszek. Hatalmas traumáim vannak ettől az egésztől, már nem tudom mi lesz velem, hogy birom elviselni ezt az egészet. Kérlek segíts!
márc. 4. 14:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!