Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkeni valaki ?

Ismerkeni valaki ?

Figyelt kérdés
Szeretem az, álatokat főleg a kisgugyákat k8scicáka.L

márc. 3. 22:41
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim válasza:
Hány éves vagy?
márc. 4. 14:55
 32/51 anonim válasza:
Ilyen helyesírással és agyiszinttel még te pofázol, hogy nem állsz szóba retardáltakkal? Szállj már le a földre könyörgöm és nézz magadba!
márc. 4. 16:01
 33/51 A kérdező kommentje:
Szójafiúkkal továbbr a sem ismerkedem. 1 bites parasztokkal szintén.
márc. 4. 17:07
 34/51 anonim válasza:
Na és kiket keresel kérdező, kik az eseteid?
márc. 4. 17:09
 35/51 anonim válasza:
Szójagirl 😂
márc. 4. 17:21
 36/51 A kérdező kommentje:
Egy férfi tud udvarolni egy nőnek. Nem csodálom, hogy itt sirankoztok.
márc. 4. 17:25
 37/51 anonim válasza:
Ismerkedjen már valaki valakivel! Ez tök uncsi és becsapás így. Én azért jöttem ide mert erről szól a kérdés. Gyerünk, látni akarom ahogy ismerkedtek!
márc. 4. 17:29
 38/51 anonim válasza:
Gyerünk kérdező, csináld!
márc. 4. 17:30
 39/51 anonim válasza:

Kedves kérdező. Bizony megvan az oka, hogy miért cikiznek cirka 30 kommenten át. A kérdésedben 2db hibát vétettél.

Ismerkeni - Ismerkedni.

valaki ? - valaki?

A leírásban 6-ot:

az, - az

álatokat - állatokat

kizsgugyákat - kiskutyákat

k8scicáka - kiscicákat

.L - . L

A kommenteket most nem elemezgetem.

Remélem viccből írtál helytelenül, vagy még nagyon kisgyerek vagy, mert ha felnőtt, akkor nagyon gáz.

márc. 4. 17:32
 40/51 anonim válasza:

Tényleg nagyon sok gyökér komment érkezett, de azért valljuk be, te sem azt a tipikus női képet adod magadról az írásoddal. Pl a "szójafiút" kizárólag informatikusok szájából hallottam eddig, nőktől még csak leírva sem láttam soha 😀

Plusz a direkt elütésekkel kicsit tényleg troll beütése van elsőre, abból meg igazából meg tudom érteni, hogy elege van az ittenieknek.

márc. 4. 18:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!